UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Stuhy a mašle

Stuha a mašle

Stuhy - věc, kterou každý z nás už jednou použil, nebo používá. K čemu stuhy slouží a co to vlastně je? Určitě si alespoň jednou vybavíte situaci, která se vám už stoprocentně stala. Někdo z vaší rodiny, či přátel měl narozeniny a vy jste mu vybírali dárek. Protože je ale hezčí, když dárek zabalíte, tak jste ho zabalili. A k tomu, aby papír pěkně zabalený držel jste použili stuhu a dárek s ní zavázali.

Stuha má několikero funkcí; jednak vám papír přidrží, jak už jsem prozradila a za druhé vám zabalený dárek ještě nádherně ozdobí a dodá mu jakousi "korunu", jestli mi rozumíte. Takže i když stuhu považujeme za samozřejmou věc, ve skutečnosti ji vlastně využíváme prakticky někteří pravidelně. A já žiji v Německu a co jsem zde neobjevila v jednom obchodu (konkrétně DM!). Zakoupíte si jakýkoliv produkt a za kasou je takový pult, který slouží k tomu, že si můžete vlastnoručně dárek zabalit a přidat na něj i stuhu, což je úžasné. Nejvíce v momentě, kdy si nechcete kupovat balicí papír a nemáte čas dárek balit doma a papír shánět. V tomto případě vám obchod DM skvěle poslouží. Samozřejmě jsem ještě zapomněla zmínit, že stuhy mohou být různého motivu a barvy. Takže seženete prakticky jakýkoliv motiv, na který si vzpomenete - je jich opravdu velice hodně. Vánoční motivy, vločky, motiv zvířátek, různých filmových postav, nebo neutrální motivy a tak dále a mohli bychom s vyjmenováním všech motivů pokračovat až donekonečna.

Pokud máte nějaký motiv, který sháníte, ale nedaří se vám, zkuste se podívat ve větším množství kamenných prodejen a obchodů. Pokud nebude ani tam, je nejjednodušší varianta se podívat na internet, kde by daný motiv zaručeně měl být, protože v dnešní době na internetu opravdu seženete úplně všechno, co vás napadne. Stuhy jsou prostě velmi užitečnou věcí.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

uklid-dekorace-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady pro kutily