UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je Canicross?

Tak před nějakou dobou jsme tu řešili Agility a nyní tu máme Canicross? Je to to samé? To si pište, že není! Máte rádi pohyb nebo snad se sebou potřebujete už konečně něco dělat? Pokud ano tak jste určitě našli správnou aktivitu, která vám bude vyhovovat, ale také i vašemu pejskovi. Jedná se prakticky o běh se psem. Ale jak si to máte představit? Budete mít ve své ruce vodítko a poběžíte za svým psem? Přece se takto neběhá a navíc by to bylo nepohodlné. Samozřejmě, že ne! Jsou nabízené sedáky pokud jsme se dočetli správně, ale raději se vydejte přímo k odborníkům kteří s tímto sportem mají zkušenosti.

co-je-canicross

(Zdroj fotky: Freepik.com)

V tomto sportu prakticky nejsou žádná omezení. Je jedno jaké plemeno psa máte, důležitý je hlavně pohyb jak pro vás tak pro ně. Koho navíc tato aktivita bude bavit tak to pro něj může být i dobrý nový koníček díky, kterému si tak vyčistí svou hlavu od všedních starostí.

Můžete běhat sám či sama nebo také přizvat vašeho kamaráda či kamarádku nebo i kolegyni z práce. V Canicrossu se také dá závodit a vy tak můžete získat další medaile do vaší již zavedené sbírky nebo si vytvořit naprosto novou. Na e-shopech si můžete tak ještě dnes vybrat vybavení pro tento sport, a to vybavení jak pro vás tak i pro vašeho pejska.

zverimex

Kvalita hraje v tomto sportu významnou roli. Kdo by chtěl v polovině závodů zjistit, že ztratil svého psa? Nebo, že se mu roztrhl postroj? My určitě ne. Kdo si navíc neví rady může zajisté požádat o pomoc. Specializované prodejny vám také dokážou dát rychlou odpověď. O této aktivitě si přečtete také na webech zaměřených právě na tuto aktivitu.

Můžete také získat i další nové kamarády, kteří budou mít stejné zájmy jako vy. Nezapomínejte, ale i na správnou výživu jak pro sebe tak i pro svého čtyřnohého miláčka. Přece jen budete mít daleko vyšší výdej a budete chtít dosáhnout lepších výsledků než doposud.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si potřeby pro zvířátka:

Pokračujte v čtení blogu: