UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vánoční dárky pro manželku

Když se řekne dárek pro manželku, někteří muži hned ví, co svojí manželce vybrat, naopak jiní ve výběru dárku trochu tápou. Pojďme si tedy společně říci, co za dárek pro vaši drahou manželku můžete darovat, pokud nemáte žádné nápady.

První tip: Darujte romantický výlet balónem

Pokud je vaše žena romanticky založena (což většina žen romantiku úplně zbožňuje), bude to pro vaši drahou naprosto ideální dárek. Let balónem už je sám o sobě zážitek (tedy pokud dotyčná nemá panický strach z výšek), romantika v podobě letu balonem s vínem a nějakým jídlem tomu dodává ještě větší šťávu. Proto pokud víte, že manželka takovéto typy dárků zbožňuje, určitě neotálejte s jeho výběrem.

Druhý tip: Poukaz na nákupy do různých obchodů

Pokud víte, že vaše manželka zbožňuje určitý obchod, proč jí do něj nekoupit poukaz? Ona si tak koupí, co se jí bude líbit a dárek stoprocentně neurazí. Tento typ dárků je univerzální, takže i kdybyste darovali třeba jen poukaz do DM, určitě si něco vybere.

Třetí tip : Parfémy

Neznám žádnou ženu, která by parfémy opovrhovala a proto si myslím, že darovat parfém je jedna z možných variant.

Čtvrtý tip: Romantický poukaz

Co takhle být trochu originální a tentokrát dát manželce takový dárek, že z toho vyloženě padne na kolena? Darujte manželce poukaz na romantický večer s luxusně uvařenou večeří (vařit budete samozřejmě vy), napuštěnou vanou a romantikou. Tento dárek je originální a myslím, že žádná žena by ho neodmítla. Přiznejme si - romantika v podobě večeře, napuštěné vany a krásných zážitků je přece výborná kombinace, nebo ne?

Pátý tip: Šála

I šála může manželku potěšit. Důležité je zvolit takovou, která by se jí líbila a to už tak snadný úkol není, vy to ale jistě určitě zvládnete. Někdy manželce není snadné vybrat dárek, protože každá je jiná, pokud jste s ní už několik let, tak ale jistě už alespoň trochu víte, co se jí líbí.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá