UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vánoční dárky pro zaměstnance

Vánoce jsou nejen časem rodinných setkání a pohody, ale také skvělou příležitostí poděkovat těm, kteří pro vás pracují celý rok. Ať už máte malou firmu nebo velkou korporaci, správně vybraný dárek může zlepšit atmosféru v kolektivu a ukázat zaměstnancům, jak si jich vážíte.

Dárkové poukázky - Univerzální a oblíbený dárek. Zaměstnanci si mohou vybrat, co jim udělá radost, ať už v oblíbeném obchodě, restauraci, nebo třeba v kině.

Zážitkové dárky - Zážitky přece jen stojí nad věcmi. Může to být voucher na víkend v horách, wellness pobyt, nebo třeba jízda na koni.

Firemní výrobky - Předměty s logem vaší firmy - trička, hrnky, nebo třeba powerbanky, nejen že poslouží jako praktický dárek, ale také podpoří firemní identitu a pýchu.

Kniha - Odborná literatura, inspirativní příběhy, nebo třeba kuchařka. Vsaďte na kvalitní knihu, která rozšíří obzory a nabídne příjemný relax.

Sladkosti - Vánoční cukroví, čokoládové pralinky nebo kvalitní víno. Těžko najdete někoho, kdo by odolal sladkému pokušení v období svátků.

Výběr toho správného dárku může být náročný, ale pamatujte, že důležité je hlavně gesto a upřímnost, s jakou dárek dáváte. Vánoční období je skvělým časem pro vyjádření vděku a ocenění práce těch, kteří se na úspěchu vaší firmy podílejí.

Zajímavost

Věděli jste, že v Japonsku je zvykem dávat vánoční dárek ve formě peněz? Tento zvyk se jmenuje "bonenkai" a je to setkání na konci roku, kdy se poděkují za práci a dávají se peněžní obálky jako forma poděkování.

Pro Dudlu napsal: David Hons