UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vhodné dárky pro přítelkyni

Shánění dárku pro přítelkyni může být pro některé výzvou, ale je to také skvělá příležitost ukázat, jak dobře ji znáte a jak moc vám na ní záleží. Ať už hledáte něco k výročí, narozeninám, nebo jen tak pro radost, tady je pár nápadů, které ji zaručeně potěší.

Personalizovaný šperk - Ať už jde o náramek s iniciálami, náušnice ve tvaru jejího oblíbeného zvířete, nebo prstýnek, každá dívka ocení něco, co bylo vyrobeno speciálně pro ni.

Wellness víkend - Dopřejte jí relaxaci a odpočinek v lázních nebo wellness hotelu. Nic neříká "miluji tě" více než chvíle klidu a péče o tělo a duši.

Knihu jejího oblíbeného autora - Pokud je vášnivou čtenářkou, bude ocenit nový přírůstek do své knihovny, který ji bude provázet v klidných chvílích.

Kurz nebo workshop - Ať už má zájem o malování, tanci, vaření, nebo cokoli jiného, určitě ocení možnost rozvíjet své dovednosti a vášně.

Parfém - S vybranou vůní, která ji bude provázet každý den, připomenete jí, jak jste si dali záležet na výběru toho pravého.

Výběr dárku by měl odrážet její osobnost, zájmy a vkus. Nejlepší dárky nejsou vždy ty nejdražší, ale ty, které mají osobní význam a jsou vybrány s láskou a úmyslem.

Zajímavost

Věděli jste, že podle některých průzkumů až 42% žen věří, že nejlepší dárky, které od partnera dostaly, byly ty, co si samy vybraly? I když to může znít méně romanticky, někdy je nejlepší jít na jistotu a vybrat dárek společně.

Pro Dudlu napsal: David Hons