UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vibrátory

Přemýšlíte jak vylepšit společné chvilky s partnery a dostali jste chuť na vibrátory? Vyberte si z nabídky na Dudlu a podpoříte s námi nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Naše zákazníky nejvíc zajímají: dilda, lubrikantyG-Bod vibrátory, vibrátory s rotační hlavou a na dálkové ovládání.

Prodej vibrátorů (sexuální pomůcka)

Vibrátory zná snad každý. Jsou to přístroje, které velice dobře dokážou napomoct vašemu sexuálnímu životu a mohou velmi dobře posloužit jako zpestření intimity partnerů, pokud se pomalu vytrácí vášeň, nebo jen máte rádi experimenty a hledáte cestu jak dosáhnout dokonalého orgasmu.

Vibrátory dělí obecně lidi do dvou základních táborů. Lidi, kteří vibrátory naprosto striktně odsuzují a druhou skupinou jsou páry, který vibrátory pravidelně používají a neumějí si prakticky svůj sexuální život bez nich představit.

Úplně dobře nerozumím tomu, proč tolik lidí vibrátory odsuzuje. Vibrátory docela snadno dokážou párům ulehčit život. Jednou z věcí, které dokážou napomoct, je objevit svou intimitu a to, co se nám líbí. Vibrátory nám umožňují lépe poznat své tělo, což se v sexuálním životě může opravdu hodně dobře hodit.

Mladí lidé (i ti starší) by se tedy neměli bát zkusit něco nového. Například pokud chtějí takzvaně "okořenit " svůj intimní partnerský život. Vibrátor do něj může vnést novou chuť, touhu a vášeň, což se spoustě lidí zalíbilo a proto je využívají. Já osobně na něj nedám dopustit.

Jak vybrat vibrátor?

 1. Cena vibrátoru - Cena může hrát zásadní roli. Na druhou stranu ale není na škodu investovat do vibrátoru, který je dražší, ale lepší. Záleží jaké máte zkušenosti a bez ohledu na cenu doporučujeme vybrat pro svůj první vibrátor menší velikost, než sahat po obřích monstrech.
 2. Vlastnosti vibrátoru -  Schopnosti vibrátoru úzce souvisí s cenou, ale nemusí to být nutně vždy pravidlem. Vibrátory si vybíráme podle toho, jakou funkci chceme, aby uměl. Oblíbené bývají taktéž vibrátory, které mají schopnost přisání se na klitoris, ale také rotační, masážní, análnípárové a ohebné
 3. Kamenná prodejna / internet - Někdo se stydí a proto si vibrátor vybere radši na internetu. Je jen na vás, jakou možnost zvolíte, na Dudlu nikdo nepozná, že nenakupujete hračky pro děti, ale potěšení pro sebe, takže se nemusíte stydět experimentovat.

Věděli jste, že:

 • nejstarší vibrátor byl poháněn ruční kličkou a vznikl už v roce 1734 ve Francii pro lékaře
 • vibrátory se v 18. století používali pro léčebné účinky pro dosažení ženského orgasmu a uvolnění stresu
 • popularitu přinesl masážní přístroj Hitachi Magic Wand, který v 60. letech popularizovala v New Yorku umělkyně Betty Dodson
 • koluje příběh, že egyptská královna Kleopatra strkala vosy do dýně, které následně svým bzučením napodobovali vibrátor
 • vibrátory nejsou je záležitostí žen, ale pánské vibrátory patří i do mužského sexuálního světa bez ohledu na orientaci
 • v puritánských státech Alabama a Texas v USA jsou hračky pro dospělé zakázány pod pokutou 10 000 dolarů
 • více jak 55 % majitelů vibrátorů je používá při sexu v páru, tedy nejedná se o solo hračku pro singláky
 • samičky dikobraza umísťují klacík mezi nohy, který následně třou o zem a aby zažily vibrace podobné vibrátoru
 • neexistuje žádný důkaz o tom, že by používání vibrátoru snižovalo práh citlivosti při běžném sexu
 • mezi oblíbené vibrátory patří modely se stimulací G-Bodu, masážní, realistické a na dálkové ovládání
 • používáním lubrikantu zvyšujete účinnost vibrátoru, zlepšujete požitek při sexu a stimulaci
 • zajímavá sexuální témata najdete na našem blogu: Láska, sex a trápení

Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Edit: Tomáš Z.

sex-hracky-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Láska, sex a trápení