UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vtipné vánoční dárky pro muže

Vánoční shon je tady a s ním přemýšlení o originálních dárcích. Pokud hledáte něco vtipného pro muže ve vašem životě, pak jste na správném místě! Zde je pár nápadů, které rozesmějí a potěší.

Pláštěnka s potiskem opravdového muže - Víte, co je lepší než být suchý? Být suchý s vtipným obrázkem svalovce na zádech!

Boxerky "Superhrdina dne" - Pro muže, kteří potřebují připomínku své výjimečnosti. S těmito boxerky se budou cítit jako superhrdinové každý den.

Náhrdelník s miniaturním pivním půllitrem - Ideální pro ty, kteří mají své oblíbené pivo stále u srdce.

Váleček na těsto ve tvaru posilovací činky - Pro muže, kteří milují pečení a zároveň se chtějí pochlubit svými svaly. Kdo říkal, že vaření není mužská záležitost?

Přívěšek na klíče ve tvaru grilu - Perfektní maličkost pro ty, kteří považují grilování za svou vášeň.

Nejde jen o to, najít vtipný dárek, ale o to najít dárek, který vykouzlí úsměv na obličeji obdarovaného. Doufáme, že tento seznam vám pomůže najít ten správný vtipný dárek, který udělá vašim blízkým radost.

Zajímavost

Věděli jste, že 25. prosince, kromě oslav Vánoc, je také dnem, kdy v roce 1642 přišel na svět slavný vědec Isaac Newton? Jeho přínosy v oblasti fyziky, matematiky a astronomie ho činí jedním z největších vědců všech dob.

Pro Dudlu napsal: David Hons