UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vychytané dárky pro muže

Ať už hledáte dárek pro svého partnera, bratra, kamaráda či kolegu, občas může být výběr toho správného dárku pro muže trochu složitější. Ale nebojte, přinášíme vám několik tipů na vychytané dárky, které s největší pravděpodobností vykouzlí úsměv na tváři obdarovaného.

Pro milovníky gastro zážitků může být skvělým dárkem třeba kurz vaření, kde si vyzkouší přípravu exotických jídel pod vedením profesionálního kuchaře. Nebo co takhle originální set na výrobu vlastního piva či whisky degustace?

Máte v okruhu blízkých technologického nadšence? Moderní gadgety, jako jsou chytré hodinky, bezdrátová sluchátka nebo dokonce mini drony, můžou být přesně to, co hledáte. Pro hráče by zase mohl být ideálním dárkem nový herní ovladač nebo speciální klávesnice.

Pro muže, kteří dbají na svůj vzhled, můžete vybírat z širokého sortimentu pánské kosmetiky. Exkluzivní sady na holení, kvalitní parfémy nebo třeba speciální balzámy na vousy, to vše může být skvělým a praktickým dárkem.

Nesmíme zapomenout ani na sportovní nadšence. Dárkový poukaz na adrenalinový zážitek jako je paragliding, potápění či jízda na závodním okruhu může být tím pravým pro muže, kteří milují dozvuky adrenalinu v žilách.

Zajímavost

Znáte termín "Movember"? Každý listopad muži po celém světě nechávají růst své vousy s cílem upozornit na problémy mužského zdraví, jako jsou rakovina prostaty a rakovina varlat. 19. listopadu je dokonce oslavován Mezinárodní den mužů, což by mohla být skvělá příležitost k obdarování!

Pro Dudlu napsal: David Hons