UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Vysavače

Vysavač

Vysavače jsou nepostradatelnou součástí každého z nás. Udržují nám čistotu, pořádek a tím pádem se cítíme o mnoho lépe, než kdybychom se denně probouzeli v nepořádku a v nečistotě. Předpokládám, že každý z nás má doma alespoň jeden vysavač. Vysavačů je spousta druhů. Můžete najít buď v kamenném obchodě nebo v internetovém e-shopu malý vysavač, který slouží na odstranění menších nečistot, například když budete čistit pohovku, může se tento malý vysavač velmi hodit. Má jednoduché používání a strukturu a je opravdu malý, takže určitě váží o sto procent méně, než klasický těžký vysavač.

Myslím si, že je zbytečné, abyste pořád uklízeli malé nečistoty s tímto těžkým vysavačem, když na malé nečistoty existuje jiný vysavač a popravdě na malé nečistoty je opravdu výhodnější. Jediné, co by vám na něm mohlo vadit, je, že ho budete muset častěji vysypávat, protože se samozřejmě mnohem rychleji naplní, než klasický velký vysavač, který do sebe zvládne dostat hodně nečistot.

Podotýkám, že tento malý vysavač opravdu využijete jen na drobnější nečistoty, nehodí se na větší nepořádek. Velký vysavač je zase výhodný v tom (jak už jsem zmiňovala), že do sebe dostane mnohem více nepořádku. Dle mého osobního názoru jsou oba tyto typy vysavačů důležité a každý má sice odlišnější funkci, to ale neznamená, že se do domácnosti nehodí oba dva. Samozřejmě na světě existuje x druhů modelů a každý si vybere nějaký jiný, pochopitelně ten, který mu nejvíce vyhovuje.

V dnešní době můžeme vysavače sehnat téměř od pár korun do několika stovek, někdy až do několika tisíc, takže dnešní doba opravdu nezklamala a nabídka je opravdu velice široká a myslím si, že každý si v ní najde minimálně jeden vysavač, který mu opravdu vyhovuje a je kvalitní, takže dokonale odstraní nečistoty a nepořádek levou zadní.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem vysavače na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás vysavač nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kresleni-koupelna-zachod-pracka

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily