Záhlavník

1 položek celkem
Komfortní cestovní polštář
345 Kč

Komfortní cestovní polštář může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Záhlavník, Polštář, Dárek, Komfortní, Polštář,Cestovatel, Black Friday, Do...

Kód: DS54124720

Záhlavníky

Jedete-li na dovolenou, nezapomeňte s sebou vzít vám i dětem záhlavník. Ano, myslím to zcela vážně, tato na první pohled poněkud zbytečná věc vám může ochránit nejen vaši krční páteř, ale též i váš čas na dovolené, který byste jinak museli věnovat hledáním fyzioterapeuta či specializovaného lékaře, který by vám do těla zabodnul tisíce jehliček, a vy byste museli doufat, zda vás bolest přejde či nikoliv.

Poslední, avšak nejdůležitější bod, proč si vzít s sebou do autobusu či jiného dopravního prostředku cestovní polštář a vyhradit mu důležité místo ve vašem batůžku, je ochrana vašeho osobního prostoru. Jak to myslím? Představte si, že jedete autobusem například do Chorvatska. Před sebou máte několik stovek kilometrů a v hlavě mnoho myšlenek, jak celou cestu ustát. Navíc se vnitřně modlíte, aby se vašemu dítěti najednou nezačalo chtít na záchod, aby nepolilo vás či ostatní spolucestující sladkým nápojem či nehodilo řízek na toho starého pána, který před vámi sedí a celou dobu vysílá jasnou gestikulaci, že je opravdu „velice rád“, že tu musí být s vámi a vaším poněkud ukřičeným dítětem. Ve chvíli, kdy už Vaše dítě začíná pomalu klimbat, si uvědomíte tu osudovou chybu – chybí záhlavník. A tak vy doufajíc, že se alespoň na chviličku vyspíte, se musíte smířit s tím, že si dítě udělá velice rádo polštář z vás a že vás čeká několik hodin sezení ve strnulé poloze, kdy se bojíte pohnout, abyste jej náhodou neprobudili a neokradli se tak o těch pár minut klidu. Toto sezení je ovšem následně vykoupeno bolestí celého vašeho těla, a tak, jakmile dojedete na místo a vaše dítě s radostí a s velkým kruhem běží vstříc vlnám a dalšímu dobrodružství, jste rádi, že dojdete alespoň na deku k písku, kde se několik hodin, ne-li dní, z jízdy zotavujete.  A tak vám ještě jednou radím, nezapomeňte si na cestu vzít s sebou záhlavník.

Pro Dudlu sepsala maminka: Barbora Bouchalová

Víte, že nákupem záhlavníku na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás dětský záhlavník nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.