UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Zajímavé dárky

Občas stojíme před otázkou, co darovat k narozeninám, výročí, nebo jen tak, když chceme někoho potěšit. A věřte nebo ne, vždy existuje něco, co může překvapit a potěšit ještě více než tradiční dárky. Zajímavé dárky mají to kouzlo, že zanechávají dlouhotrvající vzpomínky.

Představte si osobní hvězdu na obloze, kterou si můžete zakoupit pro své blízké. Existují společnosti, které vám umožní pojmenovat hvězdu po vaší vyvolené osobě. Dárkový balíček obvykle obsahuje certifikát a mapu s označením, kde vaše hvězda svítí.

Máte kamaráda, který miluje záhady a dobrodružství? Co takhle zakoupit mu únikovou hru v reálném životě? Nejenže poskytne hodiny zábavy, ale také testuje logické myšlení a týmovou spolupráci.

Láska k umění může být také skvělou inspirací. Co takhle zakoupit kreslící kurz nebo workshop výroby šperků? Zajímavé dárky nemusí být vždy hmotné; zkušenosti často zůstávají v paměti mnohem déle než věci.

Nemusíte ani utrácet závratné částky. Malá, avšak osobní a unikátní dárková gesta mohou mít stejný dopad. Malovaný portrét, ručně vyrobený šperk nebo třeba vlastní receptář plný oblíbených receptů mohou být tím nejlepším dárkem.

Zajímavost

Věděli jste, že 13. července se oslavuje Mezinárodní den rock 'n' rollu? Tento den je věnován oslavě a uznání jednoho z nejvýznamnějších hudebních žánrů v historii. Možná by se tedy nabídlo obdarovat někoho vstupenkou na rockový koncert nebo speciální edicí alba jeho oblíbené kapely?

Pro Dudlu napsal: David Hons