Mazlík, mušelínová plenka - Husička

Kód: 99797301
259 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2025
Možnosti doručení
Sensillo, barva: tm. šedá, rozměr: cca 60x48cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mazlící plenka není jen praktickou součástí výbavičky – je to první kamarád miminka, který ho jemně obejme,
uklidní a provází během dne. Je vyrobena z prodyšné 100% mušelínové bavlny a vyplněna měkkým polyesterem.
Skvěle poslouží jako plenka i jako roztomilý plyšový mazlíček ve tvaru zvířátka.
Ideální na spaní, kojení, mazlení i cestování. Díky kompaktní velikosti se vejde do každé tašky. Šetrný materiál je vhodný od narození.

Mušelínová mazlící plenka – hebkost, která pohladí.

Hlavní výhody:
- 2v1 – plenka a mazlík v jednom.
- Mimořádně jemná a prodyšná – 100% bavlna mušelín.
- Bezpečné, měkké výplnění – 100% polyester.
- Ideální na spaní, mazlení i každodenní péči.
- Roztomilý zvířecí design – první plyšák pro miminko.

Technické údaje:
Rozměry: cca 60 × 48 cm.
Materiál: 100% mušelínová bavlna.
Výplň: 100% polyester.

Péče:
Praní na max. 40°C.
Nepoužívat bělidla, prát s jemným pracím prostředkem.
Nesušit chemicky.
Žehlení do 200°C.

UPOZORNĚNÍ:
Obal není hračka, odstraňte jej z dosahu dítěte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a zábava
Záruka: 24
Hmotnost: 0.046 kg
EAN: 5903076322944

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Polská značka Sensillo vyrábí dětské oblečení a kojenecké potřeby pro vaše ratolesti od jejich prvních dnů života. Bez ohledu na to, zda jde o odpočinek a spánek, změnu nebo zábavu, výrobky Sensillo mají zajistit, aby jejich rodiče byli šťastní každou sekundu, kterou spolu se svým dítětem tráví. Díky zkušenostem a angažovanosti maminek zapojených do projektování známe potřeby našich nejmladších. Používáme jedinečné technologie a materiály nejvyšší kvality a naše výrobky jsou bezpečné a trvanlivé.

Je pro nás důležité být vytváře praktické produkty, které jsou v prvních měsících péče o dítě neocenitelné. Nezapomínáme také na módu a snažíme se zalíbit každé mamince tak, aby si něco u nás mohla vybrat. Doufáme, že nám nikdy nedojdou nápady a budeme rádi, když vám pomůžeme v té nejnáročnější roli — být rodiči. Sensillo spadá pod společnost CARERO s.r.o. a skupiny IKS 2, která pod sebou má vlastní značky NEW BABY a PlayTo a exkluzivně dodává produkty značek CARETERO, Milly Mally, Drewex, AKUKU, Sensillo, TOYZ, Bobas Fashion, KOALA, BABY MIX, Belisima, Womar, TEGA BABY a mnoho dalších.

 

Pro Dudlu sepsal: David Hons