UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Zeštíhlující prádlo

Zeštíhlující spodní prádlo

Zeštíhlující prádlo není jen pro ženy větších velikostí. Tento druh prádla se může hodit všem, co mají na sobě oblečení tzv. na tělo. Vhodné je také pod světlé nebo průsvitné oblečení a svršky, pod kterým by byly švy spodního prádla rušivým elementem. Zeštíhlující prádlo dnes už dávno nemá podobu spodního prádla po babičce. Naopak, prádlo je sice z pevného ale zároveň i prodyšného materiálu, má moderní střihy a zajímavé detaily. Vyrábí se obvykle v béžové, lososové, bílé nebo v černé barvě.

Zeštíhlující prádlo je třeba vybírat pečlivě, nesmí být samozřejmě příliš volné, ale zároveň ani o moc menší. U prádla výrazně menší velikosti, než potřebujeme, hrozí, že tam kde prádlo končí, budou faldíky o to patrnější. Obecně se doporučuje vybrat velikost o číslo menší. Existuje několik typů zeštíhlující prádla:

Zeštíhlující kalhotky

Vyrábí se s různou výškou pasu, některé končí až pod spodním lemem podprsenky nebo topu. Mohou být také bez nohaviček, nebo s nohavičkami až nad kolena.

Zeštíhlující body

Je velmi praktickým kouskem, udělá hezkou siluetu a nemusíte myslet na to, zda se vám neroluje košilka nebo kalhotky. Zeštíhlující body se vyrábí buď už se všitou podprsenkou, nebo s vykrojenou částí pod prsy, pokud ho chcete kombinovat se svojí oblíbenou podprsenkou.

Zeštíhlující košilka

Lze kombinovat s libovolnými kalhotkami. Existují varianty s tvarováním a kosticemi, vykrojením pod prsy nebo střih typ tílka.

Zeštíhlující spodnička

Hodí se pod nejrůznější šaty. Kromě střihů s tvarováním a kosticemi, vykrojením pod prsy
a tílkovým typem se prodávají i spodničky pouze na spodní část postavy.


Zeštíhlující podprsenka

Je určena pro ženy, které potřebují zpevnit a zmenšit ňadra.

Zeštíhlují pás

Je vhodný na zakrytí problémové partie břicha.

Zeštíhlující legíny

Hezky tvarují siluetu pasu, zadečku a stehen. Některé jsou i z funkčního materiálu a vyrábí se v nejrůznějších barevných a designových provedeních. Na trhu jsou i modely slibující masážní, hubnoucí nebo anticelulitidní účinky.

Pro Dudlu napsala: Martina Masopustová