UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Župany

Župany

I když podzim a zima nepatří zrovna mezi má nejoblíbenější roční období (těmi je spíše jaro a léto), nějaké to svoje kouzlo určitě mají. Pro mě jsou spojené s různými rituály jako jsou vonné svíčky, oblíbený čaj nebo častější koupání ve vaně. Miluju rychlou sprchu nebo relaxování ve vaně plné pěny nebo voňavého oleje. A aby mi pocit příjemného tepla vydržel i po koupání a sprchování, nejraději se poté zahalím do nadýchaného a heboučkého županu a uvelebím se do gauče hned vedle krbu. To je prostě idylka spojené s podzimním a zimním obdobím.

Když jsem bydlela ještě s rodiči, nikdy jsem vlastně žádný svůj župan neměla. Jednou jsem si ho v pozdějším věku přála k Ježíšku. Toužila jsem po takovém tom heboučkém, z nadýchaného materiálu, v nějaké mé oblíbené barvě. „Ježíšek“ sice moje přání vyslyšel, ale po rozbalení balíčku na mě čekal župan, sice na první pohled jako příjemný, ale po vyzkoušení mé nadšení opadlo. Župan vůbec nebyl tak nadýchaný a příjemný na omak, jak se zprvu zdálo. Sice po obléknutí nebyl na těle nepříjemný nebo nějak kousavý, to zase ne. Ale prostě to nebylo ono, nebylo to takové to „wau“.

Nicméně mám takovou povahu, že hrozně nerada kazím radost někomu, kdo mi dá dárek, ať už je jakýkoliv. A tak jsem projevila radostné díky a župan pravidelně používala. Pak jsem ho jednou po skončení zimní sezóny odložila do skříně no a tam už před příchodem další zimy zůstal, a tak nějak se na něj prostě zapomnělo. Nebo jsem možná spíš chtěla, aby na něj bylo zapomenuto.

Naštěstí jsem se svého vysněného županu, které by byl přesně podle mých představ i tak dočkala. Od manžela jsem pak dostala opravdu nadýchaný a dokonale hebký župan, který jsem si zamilovala po prvním vyzkoušení a stal se tak mým oblíbeným a nepostradatelným společníkem po každé koupeli od podzimu až do jara.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem županů na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás župany nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

koupani-vana-bbb-dudlu

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Rady a tipy pro kutily