UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je Nestlé Beba Comfort?

Poměrně nedávno český trh obohatilo pokračovací mléko z prémiové řady BEBA Comfort: BEBA Comfort 2 HM-O. Nestlé poukazuje na jedinečnou složku oligosacharidů 2´FL, jež svou strukturou odpovídají těm nacházejícím se v mateřském mléce. To znamená jediné: produkt největší potravinářské společnosti světa nabídne vašemu miminku stejně význačný obsah tělu prospěšných živin jako mléko matky.

beba-comfort

Nestlé Beba Comfort 2 (Zdroj fotky: Freepik.com)

Co dalšího poskytne dětem BEBA Comfort 2 HM-O?

Ve složení BEBA Comfort 2 HM-O nechybějí probiotické bakterie Lactobacillus reuteri, nalézající se ve střevní mikroflóře kojených miminek.

Tato pokračovací kojenecká výživa se může dále pochlubit obsahem proteinu Optipro. Jedná se o bílkovinu získávánou speciálním procesem za účelem dosažení maximální podobnosti s mateřským mlékem.

hracky-pro-nejmensi

Co je to HMO?

Řečeno v kostce, jde o oligosacharidy, tedy složené cukry, jež obsahuje mateřské mléko, jejichž funkcí je podpořit imunitu miminka. Oligosacharidy odborníci hodnotí jako třetí nejdůležitější složku lidského mléka.

Nejhojněji se vyskytující bioaktivní složku tohoto typu reprezentuje 2´FL. HMO (2´fukosyllaktóza) podílející se na řadě důležitých tělesných procesů, včetně:

  • Posílení funkce střevní bariéry
  • Podpora růstu zdravé střevní mikroflóry
  • Zabraňování množení patogenů

Tímto způsobem je zajištěna podpora imunity dítěte a celkově jeho vývoje. A co víc, tento prémiový produkt je balen do 100% recyklovatelných plechovek, přičemž odměrka je uložená v odděleném prostoru.

Pro Dudlu napsal: Pavel Drahoňovský | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si dětské zboží:

Pokračujte v čtení blogu: