Komedie pro děti

Dobrá zábava plná smíchu, vtipu a humoru. To jsou základní věci, které jsou potřebné k upoutání pozornosti a zabavení našich dětí. Hlavně u toho neusnout! Což se u dobré komedie nemůže stát, díky svému ději nás nenechá se nudit.

komedie-pro-deti

Dětské komedie (Zdroj: Freepik.com)

Pokud se cítíme pod psa, hledáme nějakou komedii. Pokud chceme zlepšit náladu, hledáme komedii. Když chceme strávit hezký společný čas s přáteli nebo rodinou, hledáme komedii. Pokud chceme úplně vypnout a odpočinout si, hledáme komedii. Pokud potřebujeme rozveselit, zase hledáme komedii. Těžko najdeme nějakou situaci, pro kterou by komedie nebyla tím pravým ořechovým. Je logické, že si vtipný film plný humoru nepustíme na pohřbu nebo nějakém smutečním obřadu, jinak je to ale skvělá volba pro většinu situací.

Každý z nás občas potřebuje vypnout a nic neřešit. Všichni to určitě známe. Nachystáme si brambůrky, tyčinky, popcorn a další dobroty. Žádná dieta, spíš se jedná o večer plný přejídání. Jednou za čas to vůbec nevadí. K tomu si dáme něco dobrého na pití, ať už alkoholické nebo nealko. Většina Čechů je zvyklá na pivo nebo víno, což by u dobrého filmu nemělo chybět. Jakmile máme všechno nachystané, pohodlně se usadíme na pohovku nebo do postele, hezky se uvelebíme, přikryjeme se dekou a film může začít. Pokud je film bez reklam, tím líp pro nás. Hlavně musíme mít všechno po ruce, ať se hlavně nemusíme zvedat.

Když si komedii užívají dospělí, je to úplně něco jiného než děti. Z dětí srší takový ten velký upřímný smích a radost, která není umělá, ani nijak speciálně vytvořena. Všechno vychází z jejich nitra, ničeho se nebojí a během smíchu se nestydí. Podle mého názoru je to jeden z hlavních rozdílů mezi dětmi a dospělými. Nejčastěji se děti chtějí dívat na pohádky plné princezen a kouzelných věcí, ale skoro v každém žánru najdeme i menší nádech komedie, takže i některé pohádky obsahují humor a vtip.

Pro Dudlu sepsala: Kristýna Drozdová

Vyberte si na Dudlu hračky pro děti:

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení