UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Komedie pro děti

Dobrá zábava plná smíchu, vtipu a humoru, to je základ úspěchu, chceme-li zabavit děti a zasmát se spolu s nimi. Třeba právě u dobré komedie. Hlavně u toho neusnout! V tomto článku vám přinášíme tipy na zábavné filmy pro celou rodinu.

komedie-pro-deti

Dobrodružné komedie pro děti (Zdroj: Freepik.com)

Ten pravý čas na komedii

Těžko najdeme nějakou situaci, pro kterou by komedie nebyla tím pravým ořechovým. Je logické, že si vtipný film plný humoru nepustíme na pohřbu nebo nějakém smutečním obřadu, jinak je to ale skvělá volba pro většinu situací. Každý z nás občas potřebuje vypnout a nic neřešit. Však to určitě znáte. Nachystáte si brambůrky, tyčinky, popcorn a další dobroty. Žádná dieta, spíš se jedná o večer plný přejídání. Jednou za čas to vůbec nevadí. K tomu si dáte něco dobrého na pití, ať už alko nebo nealko.

Většina Čechů je zvyklá na pivo nebo víno, což by u dobrého filmu nemělo chybět. Jakmile máte všechno nachystané, pohodlně se usadíte na pohovku nebo do postele, hezky se uvelebíte, přikryjete se dekou a film může začít. 

hracky-pro-deti

Fajn komedie pro děti

Když si komedii užívají dospělí, je to úplně něco jiného než děti. Z dětí srší takový ten velký upřímný smích a skutečná radost. Všechno vychází z jejich nitra, ničeho se nebojí a během smíchu se nestydí. Podle mého názoru je to jeden z hlavních rozdílů mezi dětmi a dospělými.

Nejčastěji se děti chtějí dívat na pohádky plné princezen a kouzelných věcí, ale skoro v každém žánru najdeme i menší nádech komedie, takže i některé pohádky obsahují humor a vtip.

Zde je několik tipů na pohádky a komedie pro děti:

 1. Zootropolis: Město zvířat
 2. Sám doma
 3. Shrek
 4. Coco
 5. Encanto
 6. V hlavě
 7. Doba ledová
 8. Madagaskar
 9. Expedice džungle
 10. Jak vytrhnout velrybě stoličku
 11. Jak dostat tatínka do polepšovny
 12. Tajný život mazlíčků

Pro Dudlu sepsala: Kristýna Drozdová | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si hračky pro děti:

Pokračujte v čtení blogu: