Youtube písničky pro děti?

Na kanálu Youtube nemusíte hledat pro děti jen animované a jiné pohádky. Najdete tu totiž i spoustu zábavných písniček. Kromě zpívání si tak s aktéry mohou třeba i zacvičit. Vašim ratolestem tak můžete dopřát spousty hudebních zážitků. A co ve světě Youtube pro děti momentálně nejvíce letí?

youtube-pisnicky-pro-deti

Youtube dětské písničky (Zdroj: Freepik.com)

Samozřejmě nesmí chybět česká klasika. V nabídce tak naleznete tradiční české a lidové písničky a říkanky, díky kterým se je i děti samy mohou naučit. Ty jsou doplněny o animace příhodné ke konkrétní písni. Nechybí tak písničky jako Kočka leze dírou, Travička zelená, Prší prší a další podobné.

Lidové písně v tak trochu jiném podání pak nabízí „Bibibum“. Pod tímto pseudonymem se ukrývá zpěvačka Kateřina z Českých Budějovic, která se zábavnou formou pouští do zpívání právě oněch lidových písní. Její videoklipy jsou jednoduše zábavné a není se čemu divit, děti si zkrátka tuto copatou usměvavou zpěvačku rychle oblíbí.

Na kanálu Youtube jsou také velmi populární Čiperkové. Jde o partu dětí, kteří nejen zpívají, ale také tancují a jejich videa jsou více než zábavné. Velice rychle si dokáží získat nejednoho dětského diváka.

Dalším úspěšným interpretem je pak Fíha Tralala, která možná na první pohled vypadá tak trochu bláznivě, ale o tom to je. Její písničky zkrátka děti milují. Děti budou nadšené i pokud jim pustíte některý z vtipných a zábavných videoklipů z dílny dvojice Štístka a Poupěnky. Jejich hity jako Mňamáček, Hejbni kostrou nebo Tanči, tanči nenechají nikoho chladnými. Jejich písničky, kromě toho, že jsou vtipné, jsou také navíc poučné. V podobném duchu se pak nesou klipy jejich slovenských kolegů, kteří vystupují pod pseudonymy Smejko a Tanculienka. A v jejich případě vůbec nevadí, že zpívají slovensky. Repertoár této populární hudební dvojice je totiž velmi zábavný, vtipný a plný dobré nálady.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Vyberte si na Dudlu dětské hudební nástroje:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení