Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Diáře

5 položek celkem
Galison Poznámkový blok - přehlídka motýlů A5
501 Kč

Rozměry: 14,8x21 cm Materiál: papír, karton, látka Umělec: Christian Lacroix

Kód: DS10459155
Galison Deník A5 Betty Bea
390 Kč

Rozměry: 13x18 cm Materiál: PU veganská kůže Linkované stránky

Kód: DS20540902
Galison Sada mini notýsků s malovanými okvětními lístky 2 ks
167 Kč

Rozměry: 10x15,2 cm Materiál: papír Sada 2 notýsků Autorka obrázku: Katy Smail

Kód: DS36695293
Nedatovaný motivační diář - modrý
142 Kč

Dělá vám problém si zorganizovat den nebo vám dokonce chybí motivace? Tak to vás zajisté potěší tento diář. Do diáře si můžete začí psát své každodenní úkoly, sny a cíle, datumy...

Kód: DS23771314
Nedatovaný motivační diář - růžový
142 Kč

Dělá vám problém si zorganizovat den nebo vám dokonce chybí motivace? Tak to vás zajisté potěší tento diář. Do diáře si můžete začí psát své každodenní úkoly, sny a cíle, datumy...

Kód: DS26878434

Diář!

Kapesní diář to je pro mě neodmyslitelný pomocník, a to i v době moderních technologií. Ačkoliv mi přijde, že v dnešní době už spíše převažují lidé, kteří mají všechno důležité uložené v mobilu a chodí jim upomínky, já jsem stále věrná papírovému diáři. Prostě mám ráda ten dokonalý přehled a na rozdíl od mobilu se mi nevybije ani mě jinak nezradí. 

Už na střední škole začala moje vášeň k diářům. Pravidelně jsem jej dostávala k Vánocům a patřil mezi mé nejoblíbenější dárky. Většinou ještě o vánočních prázdninách jsem k němu zasedla a začala si do něj zaznamenávat důležité termíny jako jsou schůzky, narozeniny, plánované návštěvy u lékaře a podobně. 

A tato moje radost mi vydržela až do dospělosti, a i když nás moderní technologie bombardují novými aplikacemi, připomínáčky a vychytávkami, já stále zůstávám věrná svému papírovému diáři a neustále ho nosím při sobě. Nezabere moc místa, a hlavně se nikdy nevybije ani nezasekne. V případě potřeby je tak okamžitě připraven k použití.

Vždycky s blížícím se koncem roku se těším na to, až zajdu do knihkupectví a pěkně si prohlédnu nabídku diářů, osahám si je, prolistuji a vyzkouším, jak se mi zalíbí. Motiv na obalu mě musí zaujmout na první pohled. A hlavně rozměr musí být malý, ale zároveň je nutné, aby obsahoval nějaký ten prostor na drobné poznámky. Chybět nesmí ani informace o tom, kdo má právě svátek. Občas tak bloumám po několika knihkupectvích delší dobu, protože se nemůžu rozhodnout, ale v závěru jsem nakonec vždy s výběrem spokojená.

Sice s nástupem na rodičovskou dovolenou se četnost jeho používání oproti době v pracovním procesu tak trochu snížila, ale i tak si to bez něj nedovedu představit. Papírový diář se stane mým věrným společníkem i v příštích letech a věřím, že ho budu hodně dlouho preferovat před moderními technologiemi.

Pro Dudlu sepsala: Petra Velíková

Prohlédněte si kompletní nabídku hraček:

Víte, že nákupem diáře na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás diář nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

kreativni-tvoreni-dudlu-bbb

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z blogu: Pro maminky a tatínky