Aplikace chůvička?

Asi všechny novopečené maminky a obecně maminky znají chůvičku pro děti. Je to velmi dobrá a užitečná věc a snad každá maminka ji využívá. Chůvička dokáže kontrolovat a monitorovat dítě, když spí. To znamená, že můžete být klidně v druhé místnosti a v momentě, kdy třeba dítě začne brečet, uvidíte to prakticky hned, což je super. Chůvička je opravdu rozšířená pomůcka pro maminky. V posledních letech pak stále více rodičů využívá chůviček v mobilních aplikacích.
 
aplikace-chuvicka
 
Aplikace chůvička zdarma? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Myslím, že žádná maminka si bez ní život už nedokáže představit, protože spoustě maminkám usnadňuje ve velké míře život. Chůvička se využívá pro menší děti, zejména kojence. A je docela zajímavé, jak se dnešní doba pohnula, protože dříve takové vymoženosti vůbec nebyly. A pokud už jsme tedy novopečenými maminkami, měly bychom takovou chůvičku mít. Jaké jsou nejčastější faktory, podle kterých si chůvičku vybíráme?

Jak vybrat dětskou chůvičku

 1.  Výkonnost a funkce chůvičky

  Samozřejmě chůvičku si vybíráme asi nejvíce podle výkonnosti. Někteří si nemůžou dovolit ty nejluxusnější chůvičky, ale samozřejmě čím více peněz za ni dáte, tím je lepší. Existují chůvičky pouze hlasové (audio) a nebo i s obrazem, který vám ukazuje v danou chvíli dítě. 

 2.  Cena chůvičky

  Toto hodně souvisí i s prvním bodem. Každý si vybírá podle svých finančních možností. Samozřejmě každý si nemůže dovolit nejluxusnější chůvičku, ale zase na druhou chůvička nemusí být nejdražší, aby byla dostatečně kvalitní. 

 3.  Velikost chůvičky

  Někomu vyhovuje chůvička menší, někomu zase ve větších rozměrech. Na trhu je široký výběr chůviček.

 4. Barva chůvičky

  V dnešní době je možné vybrat si i barvu chůvičky. Myslím si, že ale zrovna u chůvičky to není nejdůležitějším faktorem, u ní je podstatná spíše její funkce a výkonnost.
 
 
 

hracky-pro-nejmensi


Aplikace chůvička

Pokud si nechcete pořizovat domů další zbytečnou elektroniku, můžete využít chůvičku, kterou si jednoduše stáhnete v obchodě s mobilními aplikacemi. Funguje tak, že se propojí dva mobilní telefony - jeden necháte u spícího dítěte a přes druhý ho budete pozorovat. 
 
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si dětské zboží:

Pokračujte v čtení blogu: