Aplikace chůvička?

Asi všechny novopečené maminky a obecně maminky znají chůvičku pro děti. Je to velmi dobrá a užitečná věc a snad každá maminka ji využívá. Chůvička dokáže kontrolovat a monitorovat dítě, když spí. To znamená, že můžete být klidně v druhé místnosti a v momentě, kdy třeba dítě začne brečet, uvidíte to prakticky hned, což je super. Chůvička je opravdu rozšířená pomůcka pro maminky.
 
aplikace-chuvicka
 
Aplikace chůvička? (Zdroj fotky: Freepik.com)
 
Myslím, že žádná maminka si bez ní život už nedokáže představit, protože spoustě maminkám usnadňuje ve velké míře život. Chůvička se využívá pro menší děti, jako například měsíc, čtyři měsíce, rok. A je docela zajímavé, jak se dnešní doba pohnula, protože dříve takové vymoženosti vůbec nebyly. A dneska už si bez takové pomůcky žádná maminka nedokáže představit život. A pokud už jsme tedy novopečenými maminkami, měly bychom takovou chůvičku mít. Jaké jsou nejčastější faktory, podle kterých si chůvičku vybíráme?

První faktor: Výkonnost a funkce chůvičky

Samozřejmě chůvičku si vybíráme asi nejvíce podle výkonnosti. Někteří si nemůžou dovolit ty nejluxusnější a nejvymoženější chůvičky, ale samozřejmě čím více peněz za ni dáte, tím je lepší a luxusnější. Existují chůvičky pouze hlasové (audio) a nebo i s obrazem, který vám ukazuje v danou chvíli dítě. 

Druhý faktor: Cena chůvičky

Toto hodně souvisí i s prvním bodem. Každý si vybírá podle svých finančních možností. Samozřejmě každý si nemůže dovolit nejluxusnější chůvičku, ale zase na druhou chůvička nemusí být nejdražší, aby byla dostatečně kvalitní. 

Třetí faktor: Velikost chůvičky

Někomu vyhovuje chůvička menší, někomu zase ve větších rozměrech. 

Čtvrtý faktor: Barva chůvičky

V dnešní době je možné vybrat si i barvu chůvičky. Myslím si, že ale zrovna u chůvičky to není nejdůležitějším faktorem, u ní je podstatná spíše její funkce a výkonnost.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu těhotenské, kojenecké a dětské zboží:

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení