UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je ČSOB Smart klíč?

Máte internetové bankovnictví u banky ČSOB? Někdy vás už otravuje zdlouhavé přihlašování a vyplňování nejrůznějších kódů a hesel? Co takhle si práci v internetovém bankovnictví tak trochu usnadnit. Pomůže vám s tím šikovná aplikace ČSOB Smart klíč.

co-je-csob-smart-klic

 (Zdroj fotky: Freepik.com)

Co je ČSOB Smart klíč a k čemu všemu ji využijete? Mobilní aplikace Smart klíč vám v mnohém usnadní používání internetového bankovnictví. ČSOB Smart klíč vám usnadní nejenom samotné přihlašování do internetového bankovnictví, ale také například provádění různých plateb, placení platební kartou za nákupy v e-shopech nebo také ověření vaší totožnosti během komunikace s infolinkou či pobočkou.

ČSOB Smart klíč oceníte hlavně z toho důvodu, že nemusíte čekat na příchozí SMS zprávu s kódem, který byste jinak museli zadávat při přihlašování do internetového bankovnictví. Díky aplikaci Smart klíč přihlášení provedete jednoduše pomocí otisku prstu nebo zadání pinu.

Aplikaci ČSOB Smart klíč si jednoduše stáhnete a nainstalujete, a to naprosto zdarma. Její použití je velmi rychlé, ověření vaší identity trvá totiž jen pár vteřin. Veškeré prováděné transakce z vašeho účtu a jejich ověřování bude mnohem rychlejší.

Je také možné, že po vás nebude vyžadováno žádné ověření platby. Bývá tomu v takových případech, kdy systém vyhodnotí danou platbu jako bezpečnou. Jsou to například platby v nízkých částkách, převody na účtech apod.

Výhodou je, že aplikaci Smart klíč můžete používat na více zařízeních. Snadno jej tak využijete nejenom ve svém mobilním telefonu, ale také třeba na tabletu nebo v notebooku. Aplikaci můžete používat i bez připojení na internet ve svém mobilu. V této situaci stačí jen Smart klíčem načíst QR kód. Následně jen klíčem vytvořený bezpečnostní kód zadáte zpět do internetového bankovnictví a je to.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: