UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je rondo účet?

Jste soutěživí a rádi zkoušíte svoje štěstí v různých hrách o ceny? Pak musíte rozhodně vyzkoušet i Rondo. O co přesně se jedná a co je rondo účet? Jedná se v podstatě o internetovou hru, kdy jsou věrní zákazníci různých e-shopů odměňováni losy obsahujícími rondony, které následně mohou vsadit do speciálních her.

co-je-rondo-ucet

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Rondo je svět plný zábavy, her, tipovaček, a především svět plný báječných odměn. Rondo účet si založíte naprosto zdarma a během několika málo minut. A potom? Nezbývá, než sbírat tzv. rondony ve hrách nebo za nákupy ve smluvních obchodech. S rondony se pak můžete každý den zúčastnit speciálních her o ceny, kterých každý den naleznete několik desítek. Poté, co se zaregistrujete, můžete si dokonce 3x zatočit zdarma a nějaké ty rondony získat naprosto bez práce.

A jak to celé vlastně funguje? Pokud už máte nasbírané nějaké ty rondony třeba za nákupy od smluvních partnerů, za účast v anketách nebo jste je vyhráli ve hře, můžete se zúčastnit speciálních her o ceny. Ty fungují na tom principu, že do konkrétní hry sbíráte dílky puzzle. Ten, kdo jako první získá všechny puzzle, danou cenu vyhrává. Počet dílků je v závislosti na hodnotě dané výhry. Každé roztočení kola v dané soutěžní hře stojí 100 rondonů a počet denních točení je omezený.

A výhry? Tak ty jsou opravdu lákavé. Kromě drobnějších výher jako je kosmetika, hračky nebo drobná elektronika, jsou to i hodnotnější ceny jako mobilní telefony, kávovary, zájezdy, playstation, finanční výhry a další podobné.

Rondony můžete navíc i vsadit a získat jich tak mnohem více. Stačí jen navštívit sekci „hra o rondony“. Každý z těchto her trvá pouhou 1 minutu, během které hráči v sázejí své rondony ve stanovené výši, a to maximálně ve 3 vkladech. Následně systém vybere 1 vítěze, který všechny tyto rondony získá.

Pro Dudlu napsala: Petra Velíková

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: