UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak vsadit a zkontrolovat sportku?

Každý si přejeme, abychom jednou vyhráli a už nemuseli do konce svého života pracovat. Mnoho lidí si tak dnes a denně vsází sportku, a tajně doufá o vysoké výhře. Jak se, ale taková sportka vsází nebo dokonce může zkontrolovat, jestli jste se nestali třeba milionářem?

jak-vsadit-sportku

(Zdroj fotky: Freepik.com)

V každé trafice najdete sázenku, samozřejmostí jsou dnes i čerpací stanice, ale i česká pošta. Mnohé klasické obchody také nabízejí tuto možnost. Po zakoupení sázenky budete muset vyplnit čísla, která si zvolíte.

Sázenka obsahuje 10 sloupců. Každý sloupec je navíc po 49 ti číslech. Můžete si tedy vsadit jeden sloupec nebo i všech deset, to záleží jen na vás. Zvolíte si číslo od 1 do 49, a to v počtu 6. Vyberete si den, kdy chcete vsadit. Kdo si navíc neví rady s čísly může požádat o náhodný tip, a to za vás vybere počítač. Kdo chce navíc hrát i hru Šance, ten si také připlatí o něco málo navíc.

Kdo chce jít s dobou, ten si může vsadit online, poté co si založí účet na Sazce. Nemusíte se však bát toho, že by to bylo nějak extra složité. Jsou k tomu i video návody, které využijete i vy, ale také třeba i vaši kamarádi nebo kamarádky. Pravidelně sázet můžete podle libosti, ale může se sázení stát pro některé také návykové. Nemusíte vsázet navíc stále stejná čísla, ale můžete je také pravidelně měnit.

Jak zkontrolovat sportku?
V místě, kde jste si zakoupili sázenku vám daná osoba vše pečlivě zkontroluje přes počítač nebo i vy si můžete najít na internetu vylosovaná čísla. Kdo je však natěšený ten si může počkat na losování sportky a psát si jaká čísla vlastně chytil. Máte navíc účet na Sazce? Pokud ano, tak si rovnou můžete zkontrolovat rychle svoji sázenku. Není na tom opravdu nic těžkého, co by člověk nedokázal zvládnout. Pokud si nebudete vědět i přesto rady, tak můžete požádat někoho ve svém okolí nebo své dospělé děti, které vám rozhodně s tímto úkolem pomohou.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: