UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Recenze na Manboxeo - Dárek pro šéfa!

Vánoce, narozeniny, svátky, mezinárodní dny, Valentýn, narození dítěte. Je tolik příležitostí jak někoho obdarovat a ačkoliv většinou není problém najít pro dárek peníze, bývá obtížné dárek vybrat. Letos jsme hledali něco pro šéfa e-shopu Dudlu.cz a sáhli jsme po dárkových bednách Manboxeo - konkrétně na produkt Bedna pro milovníky piva + "půllitr" s gravírováním a rozhodli se o něm napsat recenzi.

manboxeo-recenze-dudlu-04

Manboxeo - Otvírání dárkově bedny (Autor fotky: David Hons)

Bedna pro milovníky piva + "půllitr" s gravírováním

Tato stylová ručně vyráběná bedna obsahuje kvalitní páčidlo na otevření, k čemuž doporučuji najít doma i kladívko. Hovězí a vepřové Jerky, 2x pivka, které jen tak v sámošce nenajde, balíček chutný chipsů, konzervu s vepřovým a to nejhlavnější — originální chladící "půlitr" (400 ml), na který jsme nechali z nabídky Manboxeo vzorů vygravírovat název e-shopu Dudlu. 

manboxeo-recenze-dudlu-02

Manboxeo - Škopek s gravírováním (Autor fotky: David Hons) 

Jaký měl dárek úspěch?

100%! Jestli hledáte dárek, který potěší šéfa a zároveň je praktický, tak není nic lepšího než jídlo, chlast a něco trvanlivého na památku. Ostatně v minulosti jsme zkoušeli lecos, poukaz na masáž, voucher s pojmenovanou hvězdou, kus pozemku na měsíci, dárkový koš apod.. Ale znáte to, co dát někomu, kdo má skoro vše a zároveň tomu dodat vtip, aby to nesloužilo jen jako lapač prachu.

manboxeo-recenze-dudlu-03

Manboxeo - Kompletní obsah balení (Autor fotky: David Hons) 

Za dárce i obdarované maximální spokojenost, pivka Sierra Nevada Torpedo a Stone GO TO IPA z USA chutnali skvěle, kořeněné Jerkyboxeo jsme si rozdělili na kanclu a tu konzervu s trahným vepřovým masem snad taky brzy, ideálně i s námi na vandru ochutná. Takže jestli hledáte dárky pro kolegy a šéfa pro různé příležitosti, všem Manboxeo mohu doporučit.

Pro Dudlu sepsal: David Hons | Edit: Tomáš Z.

Vyberte si vychytávky do kuchyně:

Pokračujte v čtení blogu: