UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Forma na led

Ledové kostky

Tak schválně! Co milujete na létě? Teplé večery, grilovačky, posezení na terase. A k tomu patří drinky s ledem, nebo domácí ledové čaje, limonády, dětská čůča. Potřebujete formy na led a na dudlu najdete snad všechno, co vás napadne. Žraločí ploutve jsou dokonalé. Nemusíte ani k moři, tady vás rozhodně žralok nevystraší, ani nesežere. Pokud dáte dětem do pití žraločí ploutve, zábava je zaručená. My v létě děláme domácí nanuky, jednoho dne sebereme všechny jahody, koupíme meloun, vyšleháme se smetanou a nalijeme do formiček.

Holky potom každou hodinu kontrolují, zda je hotovo. Ta radost z vlastního vyrobeného nanuku je velká. Děti ale nechme nyní stranou, protože je tu nepřeberné množství nápadů a tvarů vytvořeného ledu. Chystáte party? Se silikonovou nádobou na výrobu ledu nešlápnete vedle. Můžete si vybrat tvořítko na led ve tvaru kostek lega, medvídků, robotů, potápěčů, baterií anebo marihuany. Ale na to pozor, ne všichni budou vašemu umění důvěřovat.

Vsadím se, že výraz pařmenů se bude s ledovou marihuanou v průběhu party měnit, ani nebudou vědět proč, placebo zaručeno. Pro pány je tu ledová tyčka do piva, super nápad, jak nenechat pivo zteplat. Co mě se zalíbilo hned, jsou ledové panáky. Super nápad, jak posezení na terase obzvláštnit. Bude to hvězdná party, tím spíš, když si zde zakoupíte formičky na led s motivem Star Wars.

Viděla jsem v životě jeden film, ale s vytvarovaným ledem Darth Vader bych i z paměti vylovila, o čem ten film vlastně byl. Formy na led můžete využit nejen Vy v domácnosti, ale úplně bezpečně tu můžete vybrat dárek. Žádná domácnost nepohrdne formou na led, tvořítky na domácí nanuky nebo, a to hlavně, silikonovou nádobou na led. Pokud hledáte dárek pro ženu, silikonová forma na ledové koule je tu pro ni. Do ledové koule dáte kousek ovoce a při roztátí v nápoji pocítíte chuť ovoce, svěží a ledovou – jak jinak.

Pro Dudlu napsala: Yvona Kudláčková

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem formičky na led na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás formy na ledové kostky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z: Jídlo, recepty, food blog