UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Hrnce

Hrnec

Hrnce jsou nedílnou součástí naší kuchyně. Využíváme je každý den při vaření. Jsou mnohem výhodnější oproti pánvičkám, protože jsou mnohem prostornější, mají podstatně více místa a proto se taky do nich vleze i více ingrediencí při vaření. Jsou dostupné v každém obchodě s těmito potřebami, takže je nemusíte pracně hledat. Osobně já mám hrnce při vaření ráda. Využívám je každý den (nebo maximálně obden). Já totiž ráda vařím a bez hrnců si už při vaření nedokážu představit život. Pro ty, co rádi vaří, mám tip a radu k nezaplacení - pořiďte si alespoň dva hrnce do domácnosti, je to rozhodně něco, co se vyplatí doma mít.

A proč dva hrnce? Protože když jeden bude špinavý a nechce se vám hned umývat, můžete využít ten druhý. Hrnce jsou dnes nedílnou součástí prakticky každé domácnosti. Je to naprosto běžná věc, bez které si ale svůj život nedokážeme představit. Podle čeho si nejčastěji vybíráme hrnce? Je zde několik ovlivňujících faktorů.

První faktor: Velikost hrnce - Hrnce jsou většinou dost prostorné, mohou být ale i menší, záleží na každém, jak mu to zrovna vyhovuje. Každému totiž vyhovuje něco jiného a nikdo není stejný - sto lidí, sto chutí.

Druhý faktor: Barva hrnce - Myslím si, že na vaření toto není moc podstatné, ale přece to někoho může ovlivnit a může si vybrat vhodný hrnec nejen velikostně, ale i barvou - což samozřejmě není vůbec špatně, protože každý z nás má jiné preference - pro někoho může být důležitější barva hrnce, pro někoho velikost, pro někoho cena - kterou si rozebereme v dalším bodu.

Třetí faktor: Cena hrnce - I cena hrnce může být pro někoho rozhodující. Hrnce ale nejsou obecně nějak moc drahé, pokud nemají nějakou speciální funkci, nebo nejsou z jiného a lepšího materiálu. Každopádně zrovna hrnce jsou věc, do které se i přes vyšší cenu vyplatí investovat.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem hrnců na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás kuchyňské hrnce nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z: Jídlo, recepty, food blog