Jak nastavit seznam jako domovskou stránku?

Asi je jasné, že jsou mezi námi i tací, kteří moc neovládají telefon, nebo počítač. Některým lidem prostě internet a sociální sítě nic moc neříkají a to vůbec není špatně. Každý je jiný. Každý všechno nemusí ovládat a proto se stává, že si chceme něco na počítači nebo na telefonu rychle nastavit, ale neumíme to. Pak přichází problém, jste z toho smutní a nevíte, koho máte požádat o radu. S internetem moc neumíte a tak se ani nemůžete zeptat na sociálních sítích. Proto jsem si pro vás sepsala podrobný návod, ve kterém vás navedu, jak si rychle a jednoduše nastavit Seznam jako svou domovskou stránku (například místo Google).

jak-nastavit-seznam-jako-domovskou-stranku
 
Jak nastavit seznam jako domovskou stránku? (Zdroj fotky: Seznam.cz)
 

Jak nastavit domovskou stránku - Návod

  1. Začneme tím, že si naťukáme do vyhledávače seznam.cz.
  2. Až se nám zobrazí stránka seznamu, vlevo nahoře máme tři tečky. Na ty klikneme a dále klikneme na nastavení.
  3. Dále zde v tabulce zvolíte volbu otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek a poté rozklikneme volbu skupina stránek.
  4. Teď záleží na tom, jaký prohlížeč máte zrovna aktuálně otevřený.

darky-pro-ajtaky

Pokud Mozillu, rozkliknete tři čárky vpravo nahoře a poté dáme možnosti - rozkliknou se obecné možnosti. Potom stačí v řádku domovská stránka napsat seznam.cz1

Pokud máte jako prohlížeč Microsoft Edge, klikněte na tři tečky a poté nastavení. Poté stačí napsat ke konkrétním stránkám/stránce seznam.cz a je hotovo

Internet Explorer. U tohoto prohlížeče stačí kliknout na ozubené kolečko, zvolíme možnosti internetu a do pole domovská stránka zadat www.seznam.cz.
 
Z prohlížečů, ve kterých si nastavíte domovskou stránku, je nejlehčí to podle mého udělat a nastavit na Internet Explorer. Je to vyloženě jen o pár krocích, zatímco jinde u jiných prohlížečů jich musíte udělat podstatně více. Každopádně přeji hodně štěstí s nastavením domovské stránky!
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu příslušenství k PC a notebooku: