Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Jak nastavit seznam jako domovskou stránku?

 Někdy se stává, že si chceme něco na počítači nebo na telefonu rychle nastavit, ale neumíme to. Pak přichází problém, jsme z toho smutní a nevíme, koho máme požádat o radu. Proto jsem pro vás sepsala podrobný návod, ve kterém vám poradím, jak si rychle a jednoduše nastavit Seznam jako svou domovskou stránku (například místo Google).


jak-nastavit-seznam-jako-domovskou-stranku
 
Chci nastavit Seznam jako domovskou stránku (Zdroj fotky: Seznam.cz)
 

Jak nastavit domovskou stránku Seznam

  1. Začněte tím, že si naťukámt do vyhledávače www.seznam.cz.

  2. Až se vám zobrazí stránka Seznamu, vlevo nahoře uvidíte tři tečky. Na ty kliknete a dále kliknete na "Nastavení".

  3. Dále zde v tabulce zvolíte volbu "Otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek" a poté rozkliknete volbu "Skupina stránek".

  4. Teď záleží na tom, jaký prohlížeč máte zrovna aktuálně otevřený.

darky-pro-ajtaky


Pokud Mozillu, rozkliknete tři čárky vpravo nahoře a poté dáte "Možnosti" - rozkliknou se obecné možnosti. Potom stačí v řádku domovská stránka napsat www.seznam.cz.

Pokud máte jako prohlížeč Microsoft Edge, klikněte na tři tečky a poté nastavení. Poté stačí napsat ke konkrétním stránkám/stránce www.seznam.cz a je hotovo.

Používáte Internet Explorer? U tohoto prohlížeče stačí kliknout na ozubené kolečko, zvolit "Možnosti internetu" a do pole domovská stránka zadat www.seznam.cz.
 
Z prohlížečů, ve kterých si nastavíte domovskou stránku, je nejlehčí to podle mého udělat a nastavit na Internet Explorer. Je to vyloženě jen o pár krocích, zatímco jinde u jiných prohlížečů jich musíte udělat podstatně více. Každopádně přeji hodně štěstí s nastavením domovské stránky!
 
Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: