UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak stahovat z youtube?

Nevíte si rady s tím, jak stahovat vaše oblíbené písničky z Youtube? Jednou variantou je, že si zaplatíte stahování na Yotube za určitý měsíční poplatek. Druhou možností je stáhnout si song zcela zdarma. Jak na to?

jak-stahovat-z-youtube

Jak legálně stahovat z youtube? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Jak stáhnout hudbu a video z Youtube zdarma

Je to opravdu úplně jednoduché:

Prvním krokem, co uděláme, je to, že si otevřeme stránku google. Do vyhledávacího okýnka si zadáme freemake video downloader a klikneme na tento odkaz. Dále stačí jen zkopírovat odkaz písničky, kterou si chcete z Youtube stáhnout, zadat ho do okýnka a potom stačí už jen kliknout na tlačítko „download now“. Zobrazí se vám možnost stáhnout bez instalace, na kterou jednoduše kliknete.

darky-pro-ajtaky

Pak se vám automaticky začne stahovat vaše písnička, kterou jste si chtěli stáhnout a mít ji ve vašem počítači. Stahování souboru se zobrazí na dolní liště pod videem. Stahování obvykle trvá přibližně asi čtyři až pět minut, což není zase až tak moc dlouhá doba. Tady vidíte, že stahování písniček z Youtube je opravdu úplně jednoduché.

Mnoho lidí stahování z Youtube považuje za velkou neznámou a neví, jak si své oblíbené písničky stáhnout bezplatně. Pokud o někom takovém víte a trápí ho tento problém, neváhejte a odkažte ho na tento článek.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá | Editace: Andrea Bělohradská

Vyberte si příslušenství k PC:

Pokračujte v čtení blogu: