UPOZORNĚNÍ: Objednávky se zbožím od značky Housedecor budou mít z logistických důvodů 5 denní zpoždění.

Jednorázové plenky

1 položek celkem
Dětské jednorázové pleny New Love Premium comfort
od 199 Kč

Dětské jednorázové pleny New Love Premium comfort může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Komfortní, Kvalitní, Levné, Super, Značkové, Bílá,...

Kód: DS79445221

Jednorázové pleny – nová láska od prvního doteku.

Klapnou dveře. Došly jednorázové pleny, vyslala jsem spojku, manžela. Do messengeru mu pro jistotu mám poslat fotku balení a názvu plen, prý by to cestou zapomněl. Klasika! Jdu hledat obal a nikde nic. Asi ho už dal do tříděného odpadu. Nic, vynesl odpad. Vždycky o něj zakopává víc jak den a zrovna dneska musí aktivně vynést všechno. Nevadí, pošlu mu fotku staženou z internetu. Nepošlu, nefungují mi mobilní data na mobilu a wifi už tři dny čeká na opraváře. Super! Hlavně, že vynese hned odpad, ale opraváře nesežene. Taky klasika! I tak nevadí, pošlu mu fotku dětí v plínce. Otevřu fotogalerii a nic. Po chvíli mi dojde, že mě včera donutil zálohovat mobil a vymazal mi pak mé stovky fotek z mobilu, prý se mi tím zasekává, i když sem mu tvrdila, že je tam potřebuji nechat. AHA! Měla jsem zase pravdu. Bohužel to nemění nic na faktu, že nemám foto plen.

Nevadí, popíšu mu to po telefonu. To zas bude řečí a stoprocentně se pohádáme. Nebudu mu to hned volat, napíšu mu zprávu, ať zavolá až dojede, že mu to balení popíšu. Po chvíli mi přijde zpátky několik SMS zpráv s dotazy, proč nepošlu foto obalu, proč nepošlu foto z internetu nebo foto dětí. Odepíšu, že kdyby nebyl přehnaně aktivní, kde není třeba a raději se angažoval tam, kde potřeba je a taky mi nemazal fotky z telefonu, mohla jsem to foto poslat. Konečně volá a že prý tedy které. Odpovím, že fialové jednorázové pleny new love premium comfort. Odpovím stejně ještě několikrát na dotaz, zda Midi, Maxi, Junior, comfort nebo megapack, 38 nebo 44 kusů a v hlavě tiše nadávám, že ani neví kolik váží jeho děti. Taky klasika, neposlouchá mě! Děti se začínají budit, nemám jednorázové plenky ani nervy na další odpovědi, zvolím tedy jistou taktiku a zeptám se: „Vidíš plešatý a vlasatý dítě? Tak vezmi to vlasatý a ten největší balík.“ A Vy kupujte včas jednorázové pleny, ať si neděláte kvůli tomu doma zbytečné scény.

Písmohrátky ústecké matky

Víte, že nákupem jednorázové pleny na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás jednorázové plenky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.