UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kuchyňské utěrky

Utěrky

Asi každý z nás má doma nějaké kuchyňské utěrky, ať už jakékoliv. Můžou to být různé modely. Někdo jich má více, jiný zase méně. Nicméně někteří z nás si ani nedokážou představit, jak jsou kuchyňské utěrky pro nás potřebné.

Mnohdy si to ani neuvědomujeme, protože doba jde stále dopředu a my si neuvědomujeme hodnotu některých běžných, ač obyčejnějších věcí, které ale mají svou funkci a zrovna bez kuchyňských utěrek byste se v domácnosti asi jen těžko obešli. Jsou nejvíce potřeba například při vaření, kdy v průběhu vaření uklízíte nepořádek a nepotřebné věci.

A kdo je nějak podobně vyhrazený pro úklid a nesnese nějaký větší nepořádek moc dlouho stejně jako já, ten jistě kuchyňských utěrek má doma opravdu hodně. Jsou různé typy, tenčí a ty tlustější, já používám oboje, ale především ty tenčí. Proč? Protože ty tenčí mi vždy hned pomohou uklidit nepořádek, co na kuchyňské lince mám. Vždycky si nakoupím pár balení a až jsou špinavé, vyhodím je a vezmu si nové. Takhle nějak to u mě v domácnosti funguje.

A jelikož já vařím opravdu každý den a hodně často, tak se bez nich opravdu neobejdu, protože co si budeme povídat, tohle je jeden z mých největších pomocníků, které v kuchyni mám. Myslím, že většina lidí to cítí jako já úplně stejně a nedokázala by si třeba vaření bez kuchyňských utěrek vůbec představit. Ten druhý typ utěrek, které jsou kuchyňské, je převážně na očištění rukou po vaření, například když se zamastíte.

Tyto typy utěrek se většinou často perou a vydrží vám mnohem déle, než ty tenčí utěrky na jedno použití.. To ale vůbec nevadí, každá má přece svou funkci. Kuchyňské utěrky vám pomáhají nejen jako čistící prostředek, taky z nich můžete mít při vaření i určitou radost, protože si je můžete v dnešní době koupit v přesně takové barvě, jaké budete jenom chtít.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá 

Prohlédněte si kompletní nabídku gadgetů:

Víte, že nákupem utěrek do kuchyně na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás kuchyňské utěrky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného. Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

nadobi-deti-detske

Autor: BBB Ilustrace (zakoupeno pro Dudlu.cz)

Přečtěte si tematické články z: Jídlo, recepty, food blog