UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je klitoris?

Zajímavé téma, a nejen pro pány, ale také třeba i pro dámy. Často ho můžete také znát jako poštěváček. Je to navíc jedno a to samé, ale mnoho lidí tak používá jiný název. Pokud vás tedy někdo bude chtít nachytat, tak se vás může i zeptat jaký je mezi tím rozdíl. A vy tak budete vědět, že to je naprosto to samé.

co-je-klitoris

Klitoris je tedy součást pohlavního ústrojí u samic, a to u savců. A jelikož jsme i my savci tak klitoris se nachází právě u žen. Muži skutečně klitoris nemají. Má také i speciální úkol, kterým je také navození pohlavního vzrušení, a také orgasmu u žen. Klitoris, který připomíná spíše knoflík je umístěn ve vulvě blízko zevního spojení malých stydkých pysků nad poševním vchodem.

Každá žena v sobě skrývá určité tajemství a mnohé muže také zajímá, jak tělo žen funguje. Proto pokud pánové čtou tento článek, který je určitě pro ně milým počtením, mohou pomoci dosáhnout jejich partnerkám pro rychlejší orgasmus, právě masírováním klitorisu. Vždy je tedy vše o domluvě a vy byste se tak měli soustředit na potřeby partnerky. Každá žena je jiná a co jedné může dělat dobře, jiné to nebude naprosto vyhovovat.

hracky-pro-dospele

Pro dosažení orgasmu, kde hraje roli klitoris mohou dámy nebo i pánové zakoupit, speciální pomůcky, které slouží také k dosažení snadnějšího orgasmu. Kdo se navíc stydí si zajít do tohoto obchodu může využít možnosti e-shopů, které tak nabízejí diskrétní objednávky. Ale i v kamenných obchodech vás prodavač či prodavačka rozhodně neodsoudí, jsou to také jen lidé, kteří dělají svou práci, a rozhodně se toho nebojí. Stále zde tedy mluvíme o obchodech kde se prodávají erotické věci.

Za vyzkoušení člověk nic nedá a třeba se vám to zalíbí. A rovnou můžete tak mít krásný dárek nejen na narozeniny, ale také i pro jiné příležitosti. Vztah se zakládá samozřejmě na důvěře, ale také i na dalších věcech, které je dobré si rovnou říci a nebát se toho, že by se nám mohl partner nebo partnerka vysmát.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: