UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je sexappeal?

Jste žena? Už vám někdy někdo řekl, že máte sex-appeal? Ano dá se to také nazvat jako sexuální přitažlivost vůči tomu druhému. Tento název vám, ale nedá osoba jen na základě toho, že máte krásná vytvarovaná pevná prsa nebo snad chodíte denně do posilovny si zacvičit.

co-je-sexappeal
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Mezi sex-appeal navíc můžeme pro náš krásný příklad zařadit krásné velké oči, smyslné a plné rty po kterých touží snad každý muž, aby je mohl na ženě ochutnat. Jde tady také o zabarvení hlasu i určité fyzické proporce. Pohled dokáže i mnoha mužům zamotat hlavu, když se na ně podívá právě tato žena. Kdo má malé sebevědomí z toho to velmi rychle vycítí jeho okolí.

Pakliže milé dámy dáte na obdiv místo velkého výstřihu svoje sebevědomí, čímž nemyslíme aroganci, kterou většina žen s oblibou používá, ale pouze zdravé sebevědomí tak poté přitáhnete k sobě mnoho mužů. Kdo zná navíc svou cenu a ví co chce bez toho aniž by daná osoba musela jít doslova přes mrtvoly, tak i to jí přidá plusové body. Proto bychom se neměly my ženy podceňovat a to na základě toho, že to řekl někdo jiný. Ano každý den se mohou mladé ženy setkávat ve své práci se staršími kolegyněmi, které jim to jasně dávají najevo.

hracky-pro-dospele

Proč nedržet, ale při sobě a nezískávat od sebe cenné zkušenosti?

Proč si rovnou závidět a házet si klacky pod nohy? Sebevědomá žena s tím problém dozajista nemá. Jedna může mít vlnité vlasy, jiná překrásný úsměv ze kterého se mužům podlamují kolena. Buďme spokojeny samy se s sebou a zapomeňme na posměšky ostatních zakomplexovaných lidí, právě díky tomu budete vědět, že jste v něčem lepší než oni a tak vám to dávají za zlé. Proto se povzneste nad danou situaci a hezky se na ně usmějte.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: