UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak vybrat velikost kondomu?

Ano máme tu krásné téma a to nejen pro pány, ale také pro dámy. Jak vybrat velikost kondomu? Každý muž má jinak velký penis, to už ví snad každý. Stejné to je jako kdyby všechny ženy měly stejně velká prsa. Proč se, ale tak řeší v dnešní době velikost kondomu kdy je antikoncepce a další přípravky, které mají zabránit nechtěnému početí?

jak-vybrat-velikost-kondomu
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Některé ženy nemohou hormony užívat a špatně reagují i na další přípravky. Proto je pro ně jediným řešením právě kondom, který navíc chrání i před přenosnými pohlavními nemocemi. Navíc pokud je to pro ženu jednorázovka nebo pro muže tak je také dobré se kondomem chránit. Na e-shopech, které nabízejí navíc diskrétní zásilky u kterých se nemusíte navíc bát toho, že o vás bude někdo vědět víc než vy chcete, také nabízí různé velikosti kondomů.

Pro různě široké penisy jsou určené kondomy jako je MY.SIZE, které vám pomůžou s vaším problémem a vy si tak nebudete muset zbytečně lámat hlavu nad tím jaký kondom si zvolíte. Značka PRIMEROS nabízí navíc King Size, pro extrémně velký penis. Na stránkách e-shopu jsou přesně popsané velikosti daného kondomu a vy si tak můžete svou chloubu ještě dnes změřit, abyste si vybrali ten správný kondom, který vás nebude nějak škrtit.

hracky-pro-dospele

Ano pánové se často vymlouvají, že je kondom škrtí, ano může to být skutečně tak. Nejen pánové, ale i dámy kupují pro svého partnera kondomy, protože chtějí mít jistotu. Proto kondomy, které seděly vašemu bývalému partnerovi, který měl daleko delší penis a užší, nyní už nemusíte sedět vašemu současnému, který má o něco menší, ale za to o dost širší. Vše je jen a jen o domluvě.

Muži mají navíc rádi přímé jednání, tak za ním někdy přijďte s krejčovským metrem a pobavíte se na jeho účet, protože bude určitě překvapený z toho, že mu chcete měřit jeho penis. Nebo to s ním naprosto nehne? Za zkoušku nic nedáte!

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: