UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co je to bukakke?

Kdo už ve svém životě zažil sex, tak by mohl trošičku vědět co je to bukakke. Nebo snad ne, a jste zvědaví? Pokud ano, tak nadešel ten pravý čas na to, co si třeba prohlíží váš syn nebo dcera na internetu, a vám to nedá stále spát. Toto slovo pochází z Japonska. Tím bychom tedy v klidu mohli začít. Jenomže se nám to přesune trošku jinam.

co-je-to-bukakke
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Říká se taky podle informací, které jsme nalezli, že tato praktika se měla právě v Japonsku provádět ženám, které byly nevěrné svým mužům. Tato žena měla být až po její samotný krk zahrabaná do písku, a muži kteří chodili kolem ní ji nutili k orálnímu sexu. Při tomto aktu tedy pokud se vrátíme do dnešního 21. století ejakuluje více mužů na ženský obličej nebo na její tělo. Pro muže je to příjemné, a pro některé ženy také. Nebo si snad přejete ukázat svému milému něco jiného, než co zná do dnešního dne? Pokud ano, tak tuto praktiku zkuste, ale jen pouze vy a on.

Po několika letech manželství nebo i po pár měsících vztahu? Vše se má jednou vyzkoušet, a pokud jsou ženy, kterým se nechce polykat mužský ejakulát, protože to pro ně prostě není, nebo se jim z toho dokonce zvedá žaludek, tak můžou využít právě tuto možnost, která se jim naskytne. Třeba bude váš partner mile překvapený, protože bude v tuto chvíli samozřejmě nadřazený. Pakliže je to pro vás odpuzující, tak vás samozřejmě nikdo nemůže do ničeho nutit, ani váš partner.

hracky-pro-dospele

Proto si dobře rozmyslete, co v posteli chcete zkusit nového, aniž by se vám potom z toho dělalo špatně, nebo jste tento zážitek musela dokonce snad vytěsnit ze své paměti nadobro. Vše je vždy jen a jen o domluvě. A pokud vás ten druhý nutí neustále do něčeho, co vy sama nechcete, potom to není muž, který je pro vás ten pravý, nebo ten se kterým byste měla trávit další čas. Každý máte svou hodnotu a musíme si ji uvědomit.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: