UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak poznám, že se mu líbím?

Mnoho mladých žen touží po tom pravém muži, který s nimi vydrží až do konce života. Jenomže kde najít toho pravého? Bojíte se snad i malého nebo snad i velkého trapasu, který by ve vás mohl zanechat stopy do dalších let?

jak-poznam-ze-se-mu-libim
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Pokud ano, tak podle našich typů můžete snadno a jednoduše poznat, zda se mu opravdu líbíte. Není to navíc žádná věda. Prohlíží si vás tedy jako byste byla poslední široko daleko? Při každé možné chvíli se na vás usměje nebo se dotkne letmo vaší ruky či části vašeho těla? Na každou schůzku chodí navíc přesně na čas nebo raději o něco dříve, aby na vás mohl počkat? Při každém vašem setkání vám donese nějaký ten malý dárek?

Neustále si navíc spolu píšete od rána do večera a stále si máte co říci, přestože se skoro vůbec prakticky neznáte? Skládá vám neustále komplimenty, a vy se tak velmi často dostáváte do trapné situace, kdy zjistíte sama o sobě, že se navíc začervenáte? Oslovuje vás zdrobnělinami a je na vás příjemný?

hracky-pro-dospele

Odřekne oslavu svého kamaráda, přestože ji měl už dlouho naplánovanou, ale vy byste ráda byla s ním? Pak tento muž za to skutečně stojí, a vy si tak můžete být stoprocentně jistá, že se mu skutečně líbíte. Nemusí jen chválit vaše vlasy, oči nebo rty. Ale pakliže je to vzájemné tak z toho může být láska nejen na několik měsíců, ale i klidně let.

Může se stát i to, že vás jednoho krásného dne požádá někde na romantické dovolené o ruku. To už jsme trošku v budoucnosti, ale co vy víte? Třeba ten váš pravý muž nemusí být zrovna od vás z ulice, ale můžete ho potkat klidně i někde v prodejně za vaším městem, kam moc často nejezdíte, ale vaše kamarádka vás ten den zrovna přemluvila, abyste jela s ní, protože mají skvělé slevy na oblečení, které si nemůžete nechat za žádnou cenu přece ujít. Existuje tedy náhoda nebo snad ne? To musíte posoudit jen vy!

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: