UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Co jsou erotické priváty?

Milujete sex? Jenomže jste najednou sami a nevíte si tak rady jak si udělat pořádně dobře? Každým dnem vás mučí vaše tělo, protože si vyžaduje to na co bylo zvyklé celé dlouhé roky? Vaše bývalá přítelkyně se k vám už rozhodně nevrátí, protože si našla za vás náhradu a vy se tak cítíte navíc tak neskutečně sám. A už jste někdy slyšel o erotickém privátu či erotických privátech?

co-jsou-eroticke-privaty
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Pokud ne, tak vám tuto věc mile rádi objasníme, protože to stojí za to! Najdou se jak v hlavní městě tedy v Praze tak i v dalších. Předem si tedy zjistíte, která dáme je momentálně volná nebo která by se vám eventuálně líbila a poté si jí můžete také zarezervovat. Věk, váha nebo i velikost poprsí? Ano je to jako byste byl malý kluk, který se dívá do cukrárny na zákusky a vybírá si ty nejlepší a nejvíc sladký. Fantazii se meze nekladou a kdo má rád tvrdší sex nebo chce být ponižován? Domluvit se můžete i na těchto věcech.

Online rezervace ať už po telefonu nebo přes e-mail? Některé erotické priváty nabízejí také online chat. Ceník je uvedený na jejich stránkách a pokud byste jej nemohli dohledat tak stačí také zadat do zprávy vaše požadavky. Určitě vám vyhoví, protože od toho tu pro vás muže jsou. Někdo je pravidelným zákazníkem a někoho žene právě jenom touha zkusit něco nového.

hracky-pro-dospele

Protože proč by si muži měli odpírat sex i klidně několik let, protože jim předešlá partnerka zlomila srdce? Každý máme jinou povahu, a pro některé je to nepředstavitelné. A pro koho ne tak si může dnes a denně užívat dle libosti, ale také podle jeho finančních možností. Přece se nechcete zruinovat? Nebo snad ano? A co takový vhodný dárek pro vašeho kamaráda, který nemůže najít ženu co by ho jen nevyužila a za chvíli neodkopla?

Tak ať si zkusí tuto možnost, protože nemusí mít zrovna trvalý a dlouhý vztah na to, aby si udělal dobře a lépe se mu tak i pracovalo v jeho stálé práci.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: