Co způsobuje bolest hlavy při orgasmu?

Kdo nemiluje sex? Hrátky v posteli kdy máte celý den volno, a užíváte si tak s vaším milovaným partnerem. Orgasmus je jako pohlazení po duši, protože se v našem těle navíc uvolňuje nahromaděný stres.

co-zpusobuje-bolest-hlavy-pri-orgasmu
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Endorfiny vyplavené při námaze, a tím myslíme sex se nám při orgasmu vylučují a my tak máme skvělou náladu. Jenomže co najednou dělat pokud máme opačný problém? Tím myslíme bolest hlavy právě při orgasmu. Musíme si rovnou zajít k lékaři nebo to je způsobené něčím jiným? Kdo si pravidelně čte články na internetu se může také dozvědět, že muže při orgasmu daleko více bolí hlava než ženy. Odborníci si marně lámou hlavu čím vlastně taková bolest může být způsobená. Různé studie navíc dokazují, že bolesti hlavy jsou vázané na kritické skupiny, které toto prodělaly.

Jedná se o muže ve věku mezi 20-25 rokem a další skupinu mezi 35 a 45 rokem. Není dobré tuto bolest podceňovat. Ano je možné, že máte zablokovanou krční páteř a při vzrušení se vám nahromadí krev v hlavě a přijde bolest, jenomže co když je to něco vážnějšího? Pokud tato bolest u vás přetrvává již několik dnů nebo i týdnů pak navštivte svého praktického lékaře, který vás pošle na neurologii, kde vám zajisté řeknou co s vámi je.

hracky-pro-dospele

Čím dříve si zajdete na vyšetření tím rychleji zjistíte zda se jedná o banální věc nebo se s vámi něco děje. Nemusíte se, ale navíc bát, že byste si tak nemohli nadále dopřávat vašeho milovaného sexu, který k životě zkrátka patří. Jsou i různé léky, které vám mohou v tomto boji pomoci.

Nebo snad víte o vašem kamarádovi či sousedovi, který se vám s tímto problémem nedávno svěřil, a přesto si stále neví rady jak s tím naložit? Určitě nejste vy ani on jediný kdo právě tuto nepříjemnost prožívá nebo prožil. Mnoho mužů se s tímto problémem taky setkalo. Jenže se o tom tak častěji nemluví, a proto je dobré jít s pravdou ven a to i před vaší partnerkou, která vám určitě hlavu neutrhne, a třeba to bude právě ona kdo při vás podpoří.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: