UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Existuje orgasmus bez ejakulace?

Ano skutečně to existuje! Jenomže teď si určitě říkáte, že je to naprostá hloupost, co tady píšeme. Co takový mužský orgasmus bez ejakulace? Muži umějí moc dobře ovládat své tělo, jenomže někdy se jim to zkrátka nechce. Je to vše o sebekontrole, protože ta je toho také základem. Dá se to velmi rychle naučit, takže do toho můžete zahrnout svého partnera. Pokud by to partner nebyl schopný tak se můžete držet jak hormonální antikoncepce tak také i kondomu. Možností je také hodně, které můžete využít, abyste neotěhotněla.

existuje-orgasmus-bez-ejakulace
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Je to jako adrenalinový kousek, který je nyní právě na mužích. Právě v momentě, kdy už cítí vaše drahá polovička, že přichází onen zmiňovaný orgasmus, místo toho, jak by se normálně uvolnili a dali tak průchod svému ejakulátu, tak stáhnou pevně svěrače a čímž zapojí veškeré své svalstvo od pasů dolů. Čímž se tedy ejakulát vrátí zpět.

Muž musí toto vydržet delší dobu, a tím také oddálí svůj orgasmus a může své partnerce dopřát delší uspokojení a přivést jí k vytouženému orgasmu. Pokud tedy muž dosáhne úspěchu a prožije orgasmus bez ejakulace máte vyhráno na dlouhou dobu. Může však malá část vytéct ven nebo pokud se to podaří vše zůstane uvnitř. Záleží na daném jedinci, jak to se svým tělem vlastně má.

hracky-pro-dospele

Promluvte si tedy se svým partnerem o této možnosti a třeba budete mile překvapená, že vám na tuto možnost sám kývne, protože ho to už napadlo dříve. Pokud by však nesouhlasil není potřeba ho do toto aktu nutit. Ale třeba postupem čase se rozhoupe, proto na něj rozhodně netlačte, protože nátlak nemá rád opravdu nikdo, a spíše se daná osoba ještě více zatvrdí a pak to má naprosto opačný účinek, než kterého jste chtěla vlastně dosáhnout.

Nebo si vám snad vaše kamarádka postěžovala na svého milého? Tak jí zkuste poradit právě tuto možnost a sama uvidíte, že z toho bude určitě velmi nadšená a bude vám za to možná i vděčná. Ale pozor na to, jak na to bude reagovat její partner! Každý člověk je jiný, váš muž na to může kývnout, ale jinde může někdo jiný narazit.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: