UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Kdo je to pansexuál?

Pansexuál je osoba, která může navázat vztah s kýmkoliv. Nemůžeme však tyto osoby zaměňovat s bisexuály. Pansexuála může přitahovat každý bez ohledu na pohlaví nebo genderovou identitu. Oproti tomu u bisexuála je sexuální orientace brána jako přitažlivost ke stejnému i opačnému pohlaví

pansexual-vlajka

Co je pansexuál vlajka (Zdroj fotky: Freepik.com)

Co znamená pansexuál?

Setkali jste se někdy s tímto člověkem? Možná ano a ani jste o tom nevěděli, protože na první pohled vám tak ani nepřipadal. Jenomže jak poznat o koho jde, nebo o co se vlastně jedná? V dnešní době je mnoho sexuálních orientací, které však někteří nedokážou pochopit a myslí si, že je pouze žena a muž a tím to celé končí. Ano jsme tak naučeni od malička a tyto věci v nás zůstali. Jenomže co dělat, když se daná osoba cítí jinak, než ji vidí společnost?

hracky-pro-dospele

Kdo je pansexuál?

Může se tedy stát, že o vás projeví zájem pansexuál, v takovém případě je dobré, abyste tohoto člověka příliš tvrdě neodmítali, ale promluvili si s ním jako rovný s rovným. Je dobré si vytyčit hranice za které nepůjdete ani jeden. Můžou z vás být klidně i dobří kamarádi, a však každý s jinou orientací. V dnešní době je pro nás normální potkávat homosexuály, kteří se netají tím, že mají rádi stejné pohlaví jako jsou oni. Pokud tito lidé nikomu neškodí a fungují zcela normálně, proč bychom je tedy měli za to obviňovat nebo se jim snad posmívat? Každý se může svobodně rozhodnout jaký chce mít vztah, a s kým chce vlastně být.

Setkali jste se ve svém okolí s takovou osobou nebo si myslíte, že něco podobného se projevuje právě u vás? Nebo to je jen puberta a vy si tak marně lámete hlavu nad tím, kdo se vám skutečně líbí? I to se může stát, proto se nebojte a časem uvidíte, že poznáte, kdo se vám líbí a kdo ne. Pokud se navíc setkáte s odmítnutím osoby, která se vám líbí, tak neztrácejte hlavu. Určitě se najde osoba, která vás bude milovat takového jaký jste. Stejně to je tak i u vašich rodičů, pokud vás milují jako své děti, rozhodně nebudou mít problém přijmout vás s odlišnou orientací, nebo snad ano? Každý reaguje jinak, ale časem se vše postupně zklidní.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: