Jak být šťastný?

Každý si pod pojmem štěstí představuje něco jiného. Někdo si představuje pod pojmem štěstí to, když vyhraje dva miliony ve sportce, někdo si pod tím představuje úspěch v kariéře, zařazení do společnosti a mít nějaké postavení, někdo zase to, když má rodinu a všechny členy rodiny zdravé.

jak-byt-stastny

Jak být šťastný? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Štěstí je relativní pojem a každý z nás ho bere trochu jinak. Nicméně dneska jsem si pro vás připravila článek, ve kterém jsou sepsané takové základy, podle kterých by většina lidí měla být šťastná a učinit je šťastnými (neříkám že všichni, jak už jsem před tím zmiňovala, každý je jiný a nemusíme to všichni cítit úplně na chlup stejně).

Dělejte si radosti

Pro mě osobně třeba není nejdůležitější to, že bych mohla mít mraky a mraky peněz, ale je dobré si zkusit každý den udělat nějakou radost. Může to být cokoliv (teď nemám na mysli nákupy za desetitisíce), ale spíše to, že to může být i nehmotná věc. Může to být to, že si uvaříte svoje oblíbené jídlo, koupíte si květinu na zlepšení dne, budete se starat o domácí mazlíčky.

hracky-pro-dospele

Začněte dělat koníček, který vás bude bavit

Taky hodně pomáhá, když začnete dělat něco, co vás bude naplňovat a bavit. U mě osobně je to třeba psaní článků nebo zpěv, u někoho to může být sport a u někoho jiného to třeba může být kreslení.

Pokud nejste šťastní, udělejte změnu

Jste obklopeni kolem sebe toxickými lidmi nebo děláte práci, která vás nebaví! Udělejte změnu. Život je příliš krátký na to, abyste dělali něco, co vás nebaví. A vím, že to teď zní jako velmi ohraná věta, ale tohle vám v životě může taky hodně pomoct. A jak už často můžeme slyšet od všech, co známe, změna je život a určitě vám prospěje, pokud se necítíte být naplnění tím, co se právě ve vašem životě teď odehrává. Takže to zkuste a uvidíte, že budete mnohem spokojenější, pomáhá to!

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu erotické hračky a zábavu pro dospělé: