UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak funguje BDSM seznamka?

Víte, jak funguje BDSM seznamka? Během posledních let, díky hnutí za sexuální pozitivitu, se stalo mnohem běžnější být otevřenější ohledně sexu a sexuality. Rozrostly se technologie a sociální média hned za námi a podporují nás po celou dobu.

jak-funguje-bdsm-seznamka

Více běžných aplikací nemusí mít seznam seznamek, který hledáte, ale objevuje se spousta alternativních digitálních prostorů, kde můžete najít podobně smýšlející lidi, schůzky a komunitu, to vše lze snadno stáhnout do telefonu. Bez ohledu na to, zda máte rádi polyamory , BDSM , kink nebo fetiš – na to existuje seznamovací aplikace .

Jak funguje seznámení

Seznamování BDSM může být výzvou, pokud se nechcete s přáteli na facebooku nebo s kolegy z práce, kteří by mohli používat seznamovací aplikace. Zároveň, pokud si nejste jisti, co hledáte, nebo chcete přisypat nějakou vanilkovou seznamku, používání konvenčních seznamovacích aplikací vám může přinést velké množství potenciálních partnerů.

BDSM seznamka se nemusí příliš lišit od jakékoli jiné formy online seznamování. Má to být snadno dostupný, okamžitý a bezpečný způsob, jak poznat co nejvíce nových lidí, a pokud se to udělá správně, může vám ušetřit spoustu špatných schůzek.

hracky-pro-dospele

Nejlepší BDSM seznamky

Existuje mnoho stránek typu sociální sítě BDSM a také konvenčnější online seznamovací aplikace.

  1. ALT - ALT je zkratka pro alternativu, což znamená, že zde budete jako doma, pokud si chcete udělat něco pro sebe a své šílence. Bez ohledu na to, jaký je váš fetiš, pravděpodobně můžete najít osobu (nebo lidi!) pro vás na ALT. Používání ALT je skutečně osvobozující, protože můžete být opravdu sami sebou. Může se pochlubit obrovskou komunitou lidí s alternativním smýšlením, takže najít další stejně smýšlející jedince je hračka.
  2. Fetish - Fetish.com je především o tom být „pozitivní komunitou BDSM pro fetiš seznamky“. Máš tam skoro celý nápad. Stejně jako FetLife a další zde recenzované platformy chtějí být v zásadě oblíbenou sociální sítí pro výstřední typy. Pokud se opravdu chcete uvolnit a být sami sebou a najít stejně smýšlející jedince, pak fetish.com rozhodně stojí za to se podívat.

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: