UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak funguje sexuální seznamka?

Jak funguje sexuální seznamka? Seznamování je fáze romantických vztahů mezi lidmi, kdy se dva lidé setkávají ve společnosti s cílem posoudit vhodnost toho druhého jako potenciálního partnera pro intimní vztah nebo manželství.

jak-funguje-sexualni-seznamka

Jedná se o formu namlouvání, která spočívá ve společenských aktivitách, jež dvojice vykonává buď sama, nebo s jinými lidmi. Protokoly a praktiky seznamování a termíny používané k jeho popisu se v jednotlivých zemích a v průběhu času značně liší. Ačkoli má tento termín několik významů, nejčastější použití se vztahuje na dva lidi, kteří účastí na schůzkách s tím druhým zkoumají, zda jsou romanticky nebo sexuálně kompatibilní.

S využitím moderních technologií mohou lidé randit prostřednictvím telefonu nebo počítače nebo se setkat osobně. Rande může také zahrnovat dva nebo více lidí, kteří se již rozhodli, že k sobě chovají romantické nebo sexuální city.

hracky-pro-dospele

Co je to sexuální seznamka

Seznamka je online služba, kde se lidé mohou najít a kontaktovat za účelem vzájemného prospěchu nebo potěšení. Uživatelé mohou vyhledávat další členy podle vlastních kritérií (věkové rozmezí, lokalita a záliby) a na základě těchto kritérií se zobrazí výsledky vyhledávání. Toto odvětví se v posledních letech výrazně změnilo. Nyní jsou na internetu k dispozici stovky tisíc webových stránek pro nezadané, které nabízejí různé druhy služeb.

Existuje mnoho různých druhů seznamek. Některé jsou zaměřeny na určitou skupinu nebo zájmy, například na sportovní fanoušky nebo technické typy.
Jiné jsou zaměřeny na tradičnější pojetí hledání někoho, s kým lze chodit, koho lze milovat a s kým se lze oženit.

Nejběžnějším typem seznamky jsou obecné seznamky, které se nezaměřují na žádnou konkrétní skupinu, ale umožňují členům, aby se zdarma připojili a hledali partnery ve své zeměpisné oblasti nebo takové, kteří mají stejné zájmy.

Jak seznamka funguje

Seznamky mají různé způsoby, jak seznamovat lidi s potenciálními partnery, ale všechny se řídí podobným postupem:

  1. Vytvoříte si profil, ve kterém popíšete sebe a to, co hledáte od partnera (včetně fotografií). Ostatní členové pak mohou všechny profily prohledávat podle klíčových slov nebo konkrétních kritérií, která si nastavili (například věkové rozmezí).
  2. Jakmile najdete někoho, kdo vás zaujme, můžete mu poslat e-mail nebo IM zprávu s dotazem, zda se nechce někdy sejít. Pokud budou mít zájem i oni, můžete se domluvit!

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: