Omlouváme se, ale z důvodu stěhování skladů do nového a restrukturalizaci firmy Gadgets House s.r.o. obchod je dočasně nefunkční a objednávky se nevyřizují. Situaci se snažíme vyřešit, děkujeme za pochopení.

Jak funguje gay seznamka?

Víte, jak funguje gay seznamka? Gay seznamky urazily od dob seznamování v barech a klubech dlouhou cestu. Nyní můžete najít lásku online. S více než 1,5 milionu členů se stále rostoucím počtem je Gaydar jednou z nejoblíbenějších gay seznamek. "Jsme tu s vámi už od roku 2001, takže máme dobré předpoklady mluvit o tom, co dělá skvělou stránku pro hledání lásky - nebo sexu - online."

jak-funguje-gay-seznamka

Jaké existují gay seznamky

Pokud jste gay a hledáte lásku online, pravděpodobně jste již slyšeli o službě Grindr. Existuje však mnohem více možností, než je tato populární aplikace pro seznamování. Existují také Jack'd, Hornet a Scruff, které nabízejí gayům různé způsoby, jak se seznámit s jinými muži v jejich okolí. Každá z těchto platforem má své vlastní jedinečné funkce a vlastnosti, které vám mohou pomoci najít typ vztahu, který hledáte. Zde je popis fungování jednotlivých platforem:

  • Grindr - Grindr je aplikace pro seznamování na základě polohy určené speciálně pro gaye. umožňuje uživatelům prohlížet si profily a chatovat s dalšími muži v jejich okolí, kteří hledají známost nebo přátele. Můžete si vybrat, zda váš profil zůstane viditelný, když se ostatní nacházejí v okruhu 500 zastávek od vaší polohy.
  • Jacku - Jack'd je v mnoha ohledech podobný Grindru - je to také aplikace pro seznamování založená na poloze a určené speciálně pro gaye, ale má i některé zásadní rozdíly. Jack'd například umožňuje uživatelům procházet profily, aniž by museli všechny jednotlivě procházet, což vyhledávat lidi na základě různých kritérií, jako je věkový rozsah nebo od vaší aktuální polohy (nebo obojí).

hracky-pro-dospele

Jak funguje gay seznamka

Seznamky fungují podobně jako běžné seznamky, ale jsou specifické zaměřené na seznamování gayů. Existují stovky různých seznamů s tisíci profily z celého světa. Zde je to, co byste měli vědět o tom, jak fungují a které z nich budou vyhovovat vaše potřeby:

  1. Zaregistrujte se zdarma
  2. Vytvořte si profil
  3. Prohlížejte si profily ostatních členů
  4. Odesílání a přijímání zpráv

Pro Dudlu napsala: Marcela Kalousová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: