UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na orální sex?

Milujete ten pohled, kdy můžete svému partnerovi nebo partnerce dopřát orální sex? Pokud ano, tak nic hezčího a krásnějšího snad není. Při orálním sexu je také velmi důležitá domluva komu se co líbí.

jak-na-oralni-sex

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Přece nechcete, aby se vaše partnerka dusila, když jí váš penis zarazíte hluboko do krku, a to ve chvíli kdy to naprosto nečeká. Je dobré pokud se tedy oba partneři vzájemně respektují a domluví se na tom co se líbí oběma. Dostatečná hygiena v této oblasti, čímž myslíte konkrétně orální sex hraje hlavní roli. Nemusíte se, ale několik hodin předem vydrbat tím nejvíce voňavým sprchovým gelem nebo si ještě na sebe nastříkat na intimní místa parfém. Ano i některé ženy to dělají, a můžete se také stát, že od svého kamaráda uslyšíte zmínku o tom, že měl alergickou reakci. Takže pokud zvolíme klasickou hygienu tak tím rozhodně nic nezkazíte.

Oproti ženám mají muži v této oblasti značnou výhodu, že se ve velké míře rychle udělají. Proto my ženy můžeme tedy postupovat i pomalu, abychom jejich čas trochu prodloužily. Lehké kroužení jazykem kolem žaludu a jemné masírovaní varlat rozhodně napomůže mužskému vzrušení. Nemusíte si rovnou celý penis zarazit až do krku, ale pomalá práce, kdy se dostáváte až ke kořenu penisu dokáže muže natolik vzrušit, že vás zahodí na postel a bude po orálním sexu, a přejdete tak na klasický.

hracky-pro-dospele

A co my ženy? Ano jemné laskání klitorisu a následné postupování směrem dolů, kdy se při této akci zapojí ještě mužská ruka, která jemně masíruje bradavky, ženu dokáže také rychle vzrušit. Následně přejede svým jazykem pomalu dolů a zapojíte i vaše prsty. Žena bude poté v sedmém nebi. K tomu všemu můžete také zapojit i lubrikační gel, který se již dnes prodává i na bázi právě pro tyto hrátky. Nebo co kdybyste do toho všeho zapojili i takovou menší erotickou masáž? Ale kdo s tím začne první? Třeba vy? Je spousta návodů a rad, které si můžete přečíst nebo se i na nějaké to video podívat.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: