UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na sex?

Sex byl je a bude vždy tím hlavním pro rozmnožování. Ano přechází se také k umělému oplodnění, kdy páry nemohou mít děti, a je to pro ně tak velmi těžká situace, kdy závidí ostatním rodinám co si radostně užívají chvíle na dětské hřišti.

jak-na-sex

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Bohužel se to stává daleko častěji než dříve, že jsou muži neplodní, ale také ženy. Doby kdy naši rodiče nebo prarodiče byli z několika dětí jsou už dávno pryč. Nyní se díváme hlavně na to jak mít co nejlepší práci, ale také jak si ji udržet, protože bez peněz nelze žít. Samozřejmě víme, že zdraví je daleko přednější než peníze, ale myslíme to tedy obecně.

Jsou také spekulace o tom, že hormonální antikoncepce se dostává do odpadních vod, ano myslíme přesně to, že žena, která používá HA, a poté jde na toaletu ze sebe dostává i tyto hormony, a takto to koluje dál a dál. Proto se také říká, že je více a více mužů, kteří nemohou mít děti. Ale musíte se také zaměřit na jídlo kolem nás, pesticidy, špatné ovzduší apod.

hracky-pro-dospele

Vše nás ovlivňuje a také i elektrosmog, který nám moc ke zdraví nedodává. Proto se snažme vyhnout těmto věcem co nejvíce. Návod jak na sex asi nikde přesný není. Každý pár to má naprosto jinak. Někomu se líbí tvrdší sex, někdo miluje romantiku. Jiný je zase ve vztahu a také v posteli dominantnější a jiný submisivní. Ale kdo jednou pozná krásu sexu, poté chce stále více a více. Během této aktivity se uvolníme a připadáme si později daleko atraktivnější pro naše okolí. V sexu je neskutečně mnoho poloh, které je také dobré vyzkoušet.

Proč mít stále jednu, která vás už za nějaký ten čas omrzí? Vztah musí žít a v posteli to musí také klapat. Romantická gesta, šampaňské, plátky růží nebo snad zvolíte pouta, bičík a latexové oblečení? Fantazii se meze nekladou, a na co ještě čekat. I po několik letech v manželství si můžete zpříjemnit váš večer něčím naprosto jiným.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: