UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na ženskou masturbaci?

Nyní tu máme skvělé téma pro pány, kteří si tak chtějí u své partnerky udělat nějaký ten plusový bod za to, že se jí budou konečně dostatečně věnovat. Peníze nejsou všechno a žena potřebuje také, abyste jí věnovali svůj čas. Myslíme tím, ale i čas s ní strávený v posteli. Ležíte poslední dobou vedle sebe a místo, abyste spolu podnikli nějaké nové věci v oblasti sexu tak si raději pustíte film u kterého pak následně oba usnete?

jak-na-zenskou-masturbaci

(Zdroj fotky: Freepik.com)

Cítíte se už tak staří, že nedokážete pustit uzdu své fantazii? Nebo je to jen moderní a uspěchanou dobou, která nás nutí dělat to co vlastně ani my nechceme? Ano je to tak, chytré telefony, tablety, notebooky a spousta dalšího co nám brání v našem samostatném přemýšlení. Jsme schopni několik hodin denně strávit čas za počítačem nebo hraním her či díváním se na vtipná videa, ale čas utíká a nikdo nám ho už nikdy nevrátí. Proto se na chvíli zastavme a udělejme nejen sobě, ale také své partnerce dobře.

hracky-pro-dospele

Jak tedy na ženskou masturbaci?

Zapotřebí je určitě předehra, která dokáže vaši manželku nebo přítelkyni pořádně připravit na další krok, který je pak blíže ke klasickému sexu. Jemné hlazení jejího klitorisu nebo snad sání vašimi ústy s ní udělá hotové divy. Na řadu poté přicházejí prsty, kterými je dobré postupovat postupně. Neberte to jako úkol, který musíte splnit za několik minut, abyste poté mohli ponořit svůj penis do její vagíny. Kam vlastně spěchat?

Do hry můžete zapojit i váš jazyk, kterým pomaličku budete kroužit kolem jejích stydkých pysků. Sledujte tedy pozorně co se jí líbí a u čeho více vzdychá. Když vás chytne za vaše vlasy je to známka dobré práce. K lepšímu zážitku jí můžete také hladit vnitřní stranu stehen, bradavky, prsa, zadeček. Záleží jen na tom co ona má sama ráda. Určitě vám to dá jasně najevo. Společně na to přijdete velmi rychle co se jí líbí.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: