UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak na masturbaci v autě?

Pojďme si to představit společně. Je krásné letní počasí, sluníčko svítí a vám s těmito dny přicházejí tak daleko větší chutě na sex. Jenomže co dělat, když jste sám nebo sama? Nebo snad máte partnera či partnerku, která chce masturbovat, ale vy jste po řízení tolik unavený, že už předem víte o sobě, že se vám nepostaví?

jak-na-masturbaci-v-aute
(Zdroj fotky: Freepik.com)

No tak nezbývá nic jiného než zvolit právě tuto možnost. Vybrat si tedy můžete prázdné parkoviště kam víte, že nevstoupila lidská noha už několik let. Ale co dělat, když projíždíte trasu kde to naprosto neznáte? Je někde v dosahu možnost pro zaparkování vašeho osobního automobilu? Polní nebo lesní cesta?

Takový lesíček je tou nejideálnější možností. Do auta si navíc můžete pořídit stínítka, která vás tak částečně budou schovávat pakliže se ještě trochu stydíte nebo si nepřejete být nikým a ničím rušeni při svém relaxu. Vhodná deka na zadní sedačky se také počítá, protože kdo by je chtěl mít ušpiněné a cítit se tak trapně, když ve svém autě poveze třeba někoho z rodiny nebo z kamarádů?

hracky-pro-dospele

Zvolit vhodné oblečení je v tuto chvíli také dobré, u žen převažují šaty pod kterými navíc nebude vidět zda máte nebo nemáte kalhotky či tanga. U mužů je to trochu komplikovanější, ale vršek vašeho těla bude stále oblečený. V sedě nebo v leže? Možností je celá spousta. Zadní sedačky jsou navíc tím nejpohodlnějším místem, abyste si tak mohli udělat dobře. A co sedačka spolujezdce? Nohy na palubní desce? Ano i to jde.

Záleží vždy na šikovnosti a ohebnosti dané osoby. Dráždění klitorisu nebo si s sebou na cestu vozíte pravidelně svůj vibrátor? A co muži? I na sedačce řidiče si ho můžete pořádně vyhonit. Dráždění penisu je pro muže tou nejpříjemnější záležitostí, ale i ženy milují, když mohou svému partnerovi vykouřit jeho krásně naběhlý penis. Nejdříve si své auto trochu ukliďte, protože tady hraje roli také čistota.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: