UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak oddálit orgasmus?

Už se vám to někdy stalo? Máte novou přítelkyni a jste z ní tak neskutečně vzrušený, že každý týden, když za ní přijedete tak z ní strháte oblečení hned mezi dveřmi a za několik minut jste hotov? Jenomže jak to trochu oddálit, aby se i vaše partnerka cítila dobře a také se stihla udělat?

jak-oddalit-orgasmus
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Určitě nejste takový sobec, který by myslel jen a jen na sebe, ale chtěl také příjemný a krásný orgasmus dopřát i své drahé polovičce. Máte myslet na něco co je vám proti srsti, abyste měl dostatečný čas na to než se uděláte? Radu od svého nejlepšího kamaráda asi v této oblasti nezvolíte. Diskuze na internetu jsou pro vás tolik odstrašující, že si už teď připadáte jako pěkný hlupák.

Jenomže tomu tak přece není ne? Někteří muži mají opačný problém, a to se udělat i po několika desítkách minut. Naše hlava a to konkrétně naše psychika v tomto tématu hraje velmi významnou roli. Již dnes v 21. století jsou různé gely právě na oddálení ejakulace. Kdo se nebojí je může vyzkoušet klidně ještě třeba tento týden, ale kdo ví jaké účinky to na vás skutečně bude mít. Zkuste si pánové pravidelně dopřát relax s vaším penisem a vyzkoušet si tak na sobě jak dlouho vydržíte, zvolit si můžete nějakou představu při které zaručeně víte, že vám na chvíli zvadne, ale po chvilce bude zase v plném nasazení.

hracky-pro-dospele

Nebo to musíte raději rozdýchat a čekat co bude? Musíte umět naučit své tělo a svou mysl, aby společně spolupracovaly. Určitě od vaší partnerky dostanete pořádnou odměnu v podobě jejího orgasmu na, který tak vždycky s velkým očekáváním čekáte. Vždy se od nás čekalo to nejlepší a také ten nejúžasnější výkon jaký kdy kdo viděl. Pocit zklamání a selhání si tak můžete v sobě nést i několik měsíců nebo i let. Jsou i různé bylinky, které vám pomohou s tímto problémem, stačí si jen přečíst články i z ciziny. Nebo je pro muže vhodná i klasická jóga? Ano kdo je ve stresu a myslí si, že toto cvičení je jen pro ženy, tak je na omylu.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: