Jak poznat hysterku?

Další ožehavé téma, které jsme si dnes vybrali je to, jak vlastně můžete poznat, že jde o hysterickou ženu. Ano samozřejmě, že si říkáte, že tato žena to má doma zajisté těžké a občas se stane, že každý vybouchne a udělá nějakou tu scénu. Jenomže co dělat, pokud se to pravidelně opakuje nebo snad navíc ještě zvyšuje? 

jak-poznat-hysterku
(Zdroj fotky: Freepik.com)

Je to zdravý vztek nebo to už pomalu, ale jistě zasahuje do hysterie? Malé děti, péče o ně, nebo snad věčně opilý manžel, který místo toho, aby vám pomohl s občasným hlídáním, kdy si konečně po několika měsících chcete zajít ke své kadeřnici na ostříhání vlasů, vůbec nefunguje? Jak jste si takového muže mohla vlastně vzít? Navíc vás označil za hysterku. Hysterická žena je velmi pomstychtivá, závistivá, ale pro muže je jako magnet.

Navíc je i afektovaná a musí být za každou cenu středem pozornosti. Pokud se s ní chcete navíc rozejít, protože její chování je přes míru vaší trpělivosti, tak se můžete obávat dalších takových scén. Ano za hysterku se považují právě ženy, ale muži bývají někdy o dost horší než ženy. Nevěříte?

hracky-pro-dospele

Opravdu tomu tak je, a hysterického muže opravdu nechcete zažít, protože si ho ani pak už nevážíte a říkáte si, že to je snad převlečená žena. Navíc hysterku není tak těžké urazit, protože vždy musí mít za každou cenu pravdu. Navíc ve vás ještě probudí pocit viny a vy se jí ještě rádi omluvíte za něco, co jste ani třeba neudělali špatně, ale v tu chvíli vám to připadá naprosto správná. Nebo snad chcete mít od ní už konečně klid, a tak jí raději všechno odkýváte?

Takové soužití nebo snad pracovní záležitosti řešit s touto osobou je dost frustrující pro druhého člověka, který si tak může připadat i dost ponížený. Co s tím dělat? Vyhnout se této osobě obloukem nebo se s ní nedávat do konfliktu. Ano některé vztahy končí rozchodem nebo rozvodem.

Pro Dudlu napsala: Lucie Štýchová

Vyberte si na Dudlu erotické hračky a zábavu pro dospělé: