UPOZORNĚNÍ: Z důvod, že prodejce zboží Gadgets House s.r.o. přestal fungovat a reagovat na objednávky, tak jsem dočasně mimo provoz. Budeme hledat vhodnou náhradu a pokusíme se brzy vrátit do hry.

Jak poznat, že se líbím muži?

Potkala jste ve svém životě nějakého muže, který se vám zalíbil? Chtěla byste vědět, jestli se i vy líbíte jemu a máte u něj šanci? Všímejte si následujících gest a jeho chování, abyste věděla na čem u něj jste.

jak-poznat-ze-se-libim-muzi

Jak poznat, že se líbím muži? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Komunikace

Z komunikace toho vypozorujete opravdu hodně. Všímejte si, o čem muž mluví a jakým způsobem. Pokud muži chtějí ženu, mají tendenci s ní mluvit hlubším hlasem. Na rozdíl od rozhovoru se svými kamarády nebo kamarádkami mají vybranější chování a snaží se mluvit klidně a vyrovnaně.

Důležité je si všímat taky o čem muž mluví. Pokud s vámi bude sdílet soukromé informace a problémy, je jasné, že vás nechce jen za kamarádku. Když se snaží muži dostat ženu, rádi přehání, vykládají různé dobrodružné historky, ženu lehce škádlí a taky jí lichotí.

Zaměřte se na to, jakým způsobem mluví o ostatních dívkách. Může se snažit ve vás vyvolat žárlivost nebo vám chce ukázat, že vás spíše bere jako kamarádku. Dejte od něj ruce pryč, pokud se vychloubá, kolik žen už má na svém kontě, vyptává se příliš na vaši kamarádku nebo od vás chce rady ohledně milostného života apod.

Řeč těla

Nejen témata, o kterých se spolu bavíte, odhalí jeho záměry. Všímejte si taky řeči jeho těla, která mnohdy prozradí ještě více, protože ji člověk do určité míry nemůže mít plně pod kontrolou.

Při rozhovoru je velice důležitý oční kontakt. Občas může oči sklopit nebo je odvrátit, protože se může lehce stydět, ale nemělo by ho rozptylovat vše, co se děje kolem něj. Neměl by být často na mobilu, neměl by se více bavit se svými přáteli nebo jinými ženami než s vámi apod. Všímejte si také jeho zorniček, které prozradí jeho touhy. Pokud je má rozšířené, může to znamenat, že po vás touží. Zorničky nelze korigovat, takže ho o jeho záměru usvědčí.

Pokud se muži žena líbí, bude vyhledávat její přítomnost co možná nejvíce. Bude chtít sedět vedle vás nebo alespoň poblíž, bude se vás snažit nenápadně dotknout. Aby na sebe muž ještě více ženu upozornil, má tendenci hodně gestikulovat.

hracky-pro-dospele

Chování

Říká se, že činy znamenají více než slova. A toho byste si měla taky všímat. Hlavně si všímejte, jestli se takhle chová ke všem nebo jen k vám. To vám napoví nejvíce. Pokud vám nabízí pomoc, pomáhá vám, nosí vám dárky, o kterých jste se třeba jen mezi řečí zmínila, že byste si je přála, všímá si vás, představil vás své rodině a svým známým apod., nejspíše se mu opravdu líbíte.

Zaměřte se také na to, jakým způsobem se chová k jiným ženám. Jestli s nimi flirtuje, možná ve vás chce jen vyvolat žárlivost, ale možná vás skutečně nechce. Můžete se ostatních žen nenápadně na daného muže zeptat, jestli čirou náhodou neví něco více než vy. Třeba se jim zmínil, že mu nejste lhostejná a třeba po nich chtěl vědět, jestli momentálně s někým chodíte apod.

Věnujte pozornost taky tomu, jakým způsobem společně trávíte čas. Pokud jsou při vašich schůzkách vždy přítomní i jiní lidé, vídáte se jen sporadicky nebo je každá vaše schůzka krátká, nejspíše o nic vážného nejde. Jestliže však chodíte na romantická místa jen ve dvou, snaží se vás rozesmát, flirtuje s vámi, často vám píše, tak se mu rozhodně líbíte.

Pokud jste si nejistá ohledně jeho citů a bojíte se ho zeptat, zeptejte se na názor vašich společných přátel. Je možné, že taky ví více než vy sama a pomůže vám to udělat krok vpřed nebo naopak vzít zpátečku.

Upřímnost

Myslím si, že nejlepší je sebrat veškerou odvahu a na jeho vztah k vám se ho zeptat přímo. Neřešte to přes telefon nebo počítač. Zeptejte se ho, když bude sám a bude mít na vás čas. Ujistěte ho, že byste byla ráda, kdyby k vám byl upřímný a že nebudete naštvaná. Může být nepříjemně zaskočený nebo bude naopak rád, že jste se k tomuhle činu odhodlala vy a vzala jste mu tím vítr z plachet. Ať už bude odpověď jakákoliv, budete alespoň vědět, na čem ve skutečnosti jste. Nebudete už pak trávit čas tím, že si budete představovat společnou budoucnost. Nebo v tom lepší případě začnete plánovat budoucnost spolu.

Ať už to ve finále dopadne jakkoliv, rozhodně nemůžete nic ztratit. Každá zkušenost vás posune dopředu a vy budete do příště vědět, na co si dát pozor. Hodně štěstí při hledání toho pravého!

Pro Dudlu napsala: Veronika Kavanová

Vyberte si hračky pro dospělé:

Pokračujte v čtení blogu: