Jak se odmilovat a zapomenout?

Odmilovat se a zapomenout pro některé z nás může být opravdu nadlidský úkol. Zlomené srdce je to nejhorší, co může být. Sama z vlastní zkušenosti to znám. Společné fotky, brečení do polštáře, nespočet slz, pořád vyčítání si toho, kde jsme udělali chybu.

jak-odmilovat-a-zapomenout

Jak se odmilovat a zapomenout? (Zdroj fotky: Freepik.com)

Takhle to vypadá, když má někdo zlomené srdce a nemůže zapomenout. Tím zlomeným srdcem nebo zklamáním si prošel asi každý z nás. Někdo to snáší lépe, někdo to snáší hůře, někdo to snáší úplně extrémně špatně.. Otázka tedy je, co s tím dělat? Nelze se donekonečna utápět v slzách.

Odstraňte vše, co vám ho/ji připomíná – sejde z očí, sejde z mysli

Díváte se neustále dokola na vaše společné fotky a brečíte u toho s hlavou zabořenou do polštáře? To je špatně. Ano, lehce se to řekne, hůř udělá. Ale když chcete zapomenout, musíte dát všechno, co vám danou osobu připomíná, pryč. Fotky, dárky, dopisy, .. cokoliv, při čem si na danou osobu vzpomenete.

Napište dopis a spalte jej

Určitě je toho tolik, co byste svému (donedávna) protějšku ještě řekli. Je ale nesmysl mu to psát zprávou či e-mailem. Ještě byste se více trápili. Proto to udělejte tak, že napíšete dopis, ve kterém bude vše, co mu chcete říct. Namísto klasického odeslání ho ale spalte v ohni. Určitě se vám uleví, mám to odzkoušené sama na sobě.

hracky-pro-dospele

Zablokujte si ho/ji na sociálních sítích

Možná už ten, na kterého myslíte ještě pořád po rozchodu, už vyvěšuje fotky na sociálních sítích s někým jiným. Proto si ho zablokujte na sociálních sítích. Zbytečně by vám to ubližovalo a hodně by vás to ranilo.

Hledat výhody a plusy, že jste bez něj

Ano, zní to jako klišé, ale hledejte plusy v tom, že jste bez něj. Zakazoval vám jít s kamarádkami ven? Teď konečně máte možnost jít kam chcete a nebudete poslouchat zákazy, nikdo vám nebude dělat žárlivé scény.

Pro Dudlu napsala: Simona Holá

Vyberte si na Dudlu erotické hračky a zábavu pro dospělé: